Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Patvirtintas 2018 m. A lygos tvarkaraštis


2018-02-19 15:03:44

Lietuvos futbolo A lygos čempionatas startuos vasario 24-ąją Marijampolėje, o finišas turėtų įvykti lapkričio 11 dieną. Tai numatyta patvirtintame 2018 metų sezono tvarkaraštyje.

Šių metų varžybų tvarkaraštis buvo patvirtintas vasario 14 dieną vykusiame LFF Vykdomojo Komiteto posėdyje.

Sezoną pradės LFF Supertaurėje dalyvavusių komandų dvikova „Arvi“ manieže – A lygos čempionų titulą ginsianti Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį priims Kauno „Stumbro“ komandą. Tą pačią dieną „Trakai“ Vilniuje susitiks su Klaipėdos „Atlantu“. Sekmadienį „Palangos“ klubas debiutuos čempionate priimdami „Jonavos“ ekipą, o Aurelijus Skarbaliaus pirmosios oficialios rungtynės prie Vilniaus „Žalgiris“ bus akistata su „Kauno Žalgiriu“.

Visos komandos sužais iš viso sužais 28 rungtynes. Šešios aukščiausiai finišavusios ekipos spalio pabaigoje-lapkričio pradžioje susikaus tarpusavyje, o septintą vietą užėmęs klubas žais pereinamąsias rungtynes su antrą vietą Pirmoje lygoje užėmusia komanda.

Pertrauka čempionate numatyta tarp liepos pradžios ir rugpjūčio pradžios, kai klubai žais Europos lygos ir Čempionų lygos atrankos rungtynes. Kaip ir įprasta, rungtynės nebus žaidžiamos nacionalinių rinktinių lango metu.

1 turo rungtynės:

Vasario 24 d. (šeštadienis)  13 val. „Sūduva“ – „Stumbras“
Vasario 24 d. (šeštadienis) 15 val. „Trakai“ – „Atlantas“
Vasario 25 d. (sekmadienis) 13 val. „Palanga“ – „Jonava“
Vasario 25 d. (sekmadienis) 18 val. Vilniaus „Žalgiris“ – „Kauno Žalgiris“

Straipsnio įvertinimas: 3 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Vilius
3 26 02-19 17:05
Super! Sezonas prasideda savaitgali o tvarkarasti paskelbia siandie...kur taip skuba idomu va a lygos oficialiam puslapi vis dar praejusiu metu lenteles komandos - viskas kaip priklauso...vnz daug liudesio sarkazmo ir nevilties..niekam tas futbolas Lietuvoje deja nerupi.
Anbo
1 19 02-19 17:42
iš tikrųjų gėda kad tik dabar oficialų tvarkaraštį skelbia. Aišku pirmi turai preliinariai buvo žinomi jau prieš 2 savaites, bet vistiek. Matyt su Sportradaru dar ilgai derino, kad lažybininkams būtų patogiau žiūrėti Beje, pasirodė gandų, kad šiam sezonui bus atgaivinta senesnė A lygos svetainė bei transliacijos vėl gali būti transliuojamos per youtube. Pamatysim kaip čia bus
Gustas
3 10 02-19 23:15
Aišku yra daug techninių klaidų tas pats alygos puslapis. Bet aš myliu Alyga!!! Trakų Vilniaus Žalgirio rungtynes akilai seku. Viešieji ryšiai visai neišnaudoti norint pritraukti žmonės į stadionus (sunku tai vadinti stadionais) tik prieš Europos lygos ar Champions legue klubai prisimena sirgalius.
Titas21
12 3 02-19 23:05
sudu kruva, o ne lyga