Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Pergalė pasaulio klubų taurėje užbaigė rekordinius "Real" metus


Vakar FIFA pasaulio klubų taurėje triumfavęs Madrido "Real" 2017-uosius prisimins dar ilgai - tai buvo geriausi metai klubo istorijoje.

Tam pakako vienintelio Cristiano Ronaldo baudos smūgio, kurio dėka "Gremio" buvo įveiktas rezultatu 1-0. Pusfinalyje Ispanijos čempionai 2-1 palaužė "Al Jazira".

Jungtiniuose Arabų Emyratuose iškovotas trofėjus "morengams" šiemet buvo penktasis - anksčiau tokio skaičiaus jiems pasiekti neteko.

Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai prieš šią išvyką taip pat triumfavo "La Liga" pirmenybėse, UEFA Čempionų lygoje, UEFA supertaurėje bei Ispanijos supertaurėje. 

Negana to, "Real" tapo pirmuoju klubu, kuriam pavyko apginti pasaulio klubų taurę - jis šį turnyrą laimėjo ir pernai. Pagal apskritai pasiektas pergales sostinės futbolininkai susilygino su "Barcelona" ekipa, kuri savo sąskaitoje turi tris tokias taures.

Vakaras po pergalės prieš "Gremio" taip pat buvo ypatingas Zidane'ui - jis yra vos antrasis strategas, su "Real" iškovojęs net aštuonis titulus. Pasiekti geresnį rezultatą yra pavykę tik Migueliui Munozui, su "karališkuoju" klubu susižėrusiam 14 trofėjų.

 

 

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
To gaidoshius
1 16 12-17 12:19
Neuzpiso tau shudus sneketi? Krw kaimo jurgis
2 13 12-17 11:58
Iskiliausias visu laiku eurofootball.lt pridurkas pazymejes save 87 numeriu dabar turetu parasyti jog Real isgyvena didziausia pergaliu bada
H
1 6 12-17 14:27
Titulu badas tesiasi.
Vaidoshius
29 2 12-17 12:15
O V. Kassai ar tas lavonas, kur jau du po metrą į vartus įlėkusius golus nupiso iš Barcos gaus kokį medalį ar tik pervedimą banke? Pridurkario, ar tu nori paneigti istoriją (Madref šiukšlės iki šitų korupcijos būdu pasisavintų taurių nuo Penaldo "aš geriausias istorijoje" inkaro atėjimo išgyveno didžiausią titulų sausrą nuo 2-ro pasaulinio karo) ar tik šiaip daugiau į apspjaudytą snukį prasileidai savaitgalį negu įprastai?