Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Permainas trenerių štabe atlikęs "Everton" sudavė smūgį "Chelsea" ekipai


Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (9)

 Gerard
0 1 12-07 20:09
SKELBIMAS : Prisidėčiau finansiškai prie Forza Juvės priverstinio gydymo.
 Gerard
0 11 12-07 19:56
Apetitas kyla bevalgant. Chelsea sezonas puikus, niekas tokio neprognozavo. Dabar viena nesėkmė ir fanai dergiat žaidėjus. Visiems būna duobių, atsities.
4 2 12-07 17:56
Ziaurus pralaimejimas ginybas siemet kiaura ir vartininkas kelmas reikia ji sodinti ant suolo gedu geda
3 4 12-07 17:40
Cia tos Kepos klaidos yra ne siaip is niekur,gyneju linija kardinaliai pasikeite vartininkas buvo priprates prie savu gyneju judejimo,dabar prastas laisvos pozicijos uzsiemimas savo gyneju,o butent taip ir zaidzia chelsea nuo vartininko o neduoda skerso i viduri kovot saugam ir puolejam,nes nei vienas nei aukstas nei suoli ypatinga turi abraham per skystas isvis kovot.Taigi galutiniam variante matom tik Kepos klaidas.Bet kepa yra geras,nuo jo atvykimo nemaciau kad kas skustuos jo zaidimu,nes tu klaidu ir nebudavo o ir isgelbedavo ne karta jis mus
1 4 12-07 17:40
Manau aisku tai, jog pinigu reik skirti ginybos stiprinimui. Matchas tai tikra tragedija. Smagu tik, jog Kovaticius must pradejo.
GalaxyY
1 20 12-07 16:50
Visiems pakeitus trenerius pasiseka, nusišypso laimė ir laimi artimiausias varžybas. Arsenalui niekur nesiseka.
Escalade
2 8 12-07 16:27
Šokiruojanti galinė linija. Kepa, gynėjai. Pasimetę, pasiklydę, apžaisti. Nuo kada brangiausias pasaulio vartininkas kas varžybas daro 3 kritines klaidas perdavimo metu? Apgailėtina. Reikia pasaulinės klasės vidurio gynėjo, jaunimas turi savo momentų, bet dažniausiai laksto pasimetę, nesugraibo kamuolio galva. Silpnas Kante ir Mount, ypatingai patiko Kovačič. Batshuayi išėjęs eilinį kartą nematomas, lygiai kaip ir Hudson-Odoi. Willian irgi. Žaidimas lėtas, per daug užtęstas, per daug nereikalingų perdavimų. Vienas silpniausių sezono mačų. Azpilicueta negali žaist LB. Nėra pas jį puolimo įgūdžių tai pozicijai. Bedančiai ten esame, kai dalyvauja ir Azpi.