Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Po 3 metų pertraukos "El Clasico" dvikovoje triumfavęs "Real" sugrįžo į lyderio poziciją

2020-03-01 20:48:26 La Liga Real Madrid C.F. FC Barcelona

Sekmadienį vėlai vakare įvyko Ispanijos futbolo titanų susirėmimas. 26-ajame "La Liga" pirmenybių ture Madrido "Real" namuose priėmė "Barceloną".

Antrajame kėlinyje pirtį varžovams iš Katalonijos užkūrę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai pirmą kartą nuo 2017 metų laimėjo tarpusavio dvikovą ir grįžo į turnyrinės lentelės viršūnę.

"Baltieji" paskutinį kartą savo stadione katalonus buvo nugalėję 2017-ųjų vasarą, kai įvyko atsakomosios Supertaurės rungtynės.

Ši dvikova prasidėjo gana pasyviai – abi komandos pernelyg nerizikavo ir į pertrauką nužygiavo rezultatui esant 0:0. Tiesa, per pirmas 45 minutes buvo sukurta keletą pavojingų progų tiek prie vienų, tiek prie kitų vartų.

Antrajame kėlinyje situacijos šeimininkais tapo "Real" futbolininkai, kurie pradėjo spausti katalonus ir šie visiškai negalėjo kontroliuoti kamuolio.

71-ąją minutę "Santiago Bernabeu" stadioną į euforiją pasiuntė Vinicius Junioras. Brazilas po puikaus Toni Krooso perdavimo spurtavo kairiuoju kraštu ir rikošeto pagalva nukreipė kamuolį į Marco-Andre ter Stegeno vartus. Jis tapo pirmuoju žaidėju po Lionelio Messi, pasižymėjusiu "El Clasico" dvikovoje nesulaukęs 20-ies metų.

"Barcai" reikėjo taisyti situaciją, tačiau "Real" gynėsi beveik be priekaištų ir 92-ąją minutę padėjo galutinį tašką. Po Dani Carvajalio išmesto kamuolio Mariano Diazas pabėgo nuo "Barcos" gynėjų ir užtvirtino pergalę. Beveik šį sezoną nerungtyniaujantis puolėjas aikštėje spėjo praleisti tik kelias akimirkas.

Madrido "Real" po šios pergalės įgijo vieno taško persvarą prieš "Barceloną", kuriai tai buvo jau 5-asis pralaimėjimas šiame sezone.

"Real Madrid" 2 - 0 "Barcelona"
71' [1 - 0] V. Junior
90+2' [2 - 0] Mariano

Startinės sudėtys:

"Real Madrid": Courtois; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Valverde, Casemiro, Kroos, Isco; Benzema, Vinicius.

Atsarginiai: Areola, Militao, Modric, Lucas V, Mendy, Mariano, Bale.

"Barcelona": Ter Stegen; Semedo, Pique, Umtiti, Alba; Vidal, Busquets, Arthur, De Jong; Messi, Griezmann.

Atsarginiai: Neto, Lenglet, Braithwaite, Junior Firpo, Collado, Ansu Fati, Rakitič.

Straipsnio įvertinimas: 17 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (40) Seniausi (40) Geriausi (40) Anoniminiai (79)

22 68 03-02 00:03
Visų pirma norėčiau paminėti Viniciu, buvo Wow. Nerealiai sužaidė, tiesiog nerealiai nuo pat pirmų minučių ir visiškai nusipelnė to įvarčio ir Realas tikrai nusipelnė užtikrinos pergalės. Casemiro ir Vinicius šian buvo danguje savo žaidimu. O apie Barcą, tai visų pirma neveltui Setienas jau toj pensijoje, bet nėra nieko laimėjęs ir paimtas kone iš darbo biržos, nes tai yra visapusiškai apgailėtinas treneris, APGAILĖTINAS.. Realas visą antrą kėlinį spaudė spaudė Barcą, jautėsi, kad įvartis pareina, Semedo kairiajame krašte buvo žudomas visas varžybas ir čia tik laiko klausimas buvo kada Realas įridens pro kairę ir tas superinis treneris vietoj to, kad bandytų tempti iki lygiųjų (maksimalus Barcai rezultatas šian) ir galvoti kaip pagelbėti Semedo, tai tas nevisprotis išima Vidalį ir pereina prie žaidimo trimis puolėjais???? WTF? Ta prasme žmogų insultas ištiko ar kas jam su galva negerai? Tau tuoj bankę įridens, o tu stiprini puolimą.. OMG, ta prasme nežinau ar esu matęs kažką panašaus savo gyvenime.. Vargšas Semedo ten buvo naikinamas kairėj, o Setienas galutinai apnuogina ir palieka sušaudymui. Po keitimo užtruko lygiai minutę ir golas per kairę.. Wow. O Griezmannas tai kartu su Dembele ir Coutinho.. Nuostabi intesticija į nieką. Apgailėtina Barcos vadovybė. Kaip paimtas Dembele iš BVB? su skandalais. Coutinho taip pat, su Griezmann kontraktu tai dar didesnis skandalas. Ir štai jums karma. Fui tokia komandą, fui. O dar ir trenerių pasirinkimas stulbinantis, vienai didžiausių komandų pasaulyje imamas nieko neįrodęs darbo biržoje miegantis specialistas su tobulu futbolo iq... Ta prasme vemt verčia kaip toks klubas gali tapti toks šūdinai šlykštus.
Gnomo kekse
8 40 03-01 23:51
TL;DR kas neziurejo, Ter Stegen visko istraukt negali, Messi vienas visko sukurt irgi negali. Real zaide tikrai gerai.
6 17 03-02 00:11
Nėra čia ką labai rašyti... visada laimi geresne komanda. Halla madrid. Kas liečia Messi. Sakyčiau vidutiniškas jo rungtynes. Gal amžius duoda savo...