Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Po istorinio "hat-tricko" – K. Mbappe pastaba T. Tucheliui


Kylianas Mbappe dar ilgam prisimins savo pirmąjį karjeros vizitą Belgijoje.

20-mečio atstovaujama Paryžiaus "Saint-Germain" komanda antradienį vakare UEFA Čempionų lygoje pasiekė trečią pergalę iš tiek pat galimų. 

K. Mbappe įžengiant į aikštę (52-ąją min. – red.), rezultatas dar buvo 1:0, tačiau po keitimo prancūzas į "Club Brugge" vartus pasiuntė tris įvarčius ir taip pat atliko rezultatyvų perdavimą Mauro Icardi.

Po rungtynių su šalies žiniasklaida bendravęs K. Mbappe pabrėžė, kad tokį jo pasirodymą galimai nulėmė šioks toks pyktis, jog pirmajame kėlinyje jis liko ant suolo.

"Norėjau pradėti rungtynes startinėje sudėtyje. Visgi treneris priėmė kitokį sprendimą ir turiu su tuo susitaikyti", – nepasitenkinimą Thomu Tucheliu parodė puolėjas.

"Išėjęs po keitimo norėjau parodyti, kad be manęs komandai žaisti yra sunkiau. Žinau, kad kiti žaidėjai taip pat rodė gerą žaidimą, tačiau aš noriu susigrąžinti savo vietą ir padėti komandai taip, kaip galiu geriausiai.

Futbolas yra mano aistra ir didžioji meilė, todėl per pastaruosius du mėnesius nebuvo lengva viską stebėti iš šalies. Džiaugiuosi, kad pagaliau sugrįžau į rikiuotę ir vėl galiu būti aikštėje.

Noriu žaisti kiekvienose rungtynėse, grįžti į savo ritmą ir toliau pelnyti įvarčius", – ambicijų nestokojo K. Mbappe.

Straipsnio įvertinimas: 12 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes