Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Po lygiųjų Mančesteryje – J. Kloppo priekaištai varžovams dėl žaidimo stiliaus


Po lygiosiomis pasibaigusios dvikovos Mančesteryje sužavėtas varžovų žaidimu neliko "Liverpool" vairininkas Jurgenas Kloppas.

Sekmadienį vakare įvykusioje dvikovoje "Liverpool" tik 85-ąją minutę pasiekė lygiąsias prieš "Manchester United". Pranašumą gana ilgą laiką turėjusi "raudonųjų velnių" vienuolikė iki išlyginamojo įvarčio gausiomis pajėgomis dirbo gynyboje, kas būtent ir nuvylė J. Kloppą.

Jau prieš rungtynes, paskelbus startines sudėtis, buvo galima nuspėti, jog "Man Utd" prioritetas šiose rungtynėse bus gynyba.

"Per pastaruosius dvejus metus, kai atvykstame į "Old Trafford", viskas, ką daro "Man Utd" – tai ginasi. Tai nėra kritika jų atžvilgiu, tai tiesiog paprastas faktas", – po rungtynių sakė J. Kloppas, dar nė karto nepasiekęs pergalės Mančesterio tvirtovėje.

"Žinoma, mūsų pasirodymas taip pat nebuvo geriausias, tačiau ateityje būsime geresni, o dabar susitaikysime su tuo, ką gavome. Kiekvienas bando kažką statyti, tačiau tik viena komanda turi gintis, o kita – organizuoti žaidimą. Nejaučiu, kad šiandien būtume kažką laimėję. Tai tik vienas taškas, tačiau tai vis tiek geriau nei nulis", – tęsė vokietis.

Paklaustas apie Marcuso Rashfordo įvartį, kuris buvo įskaitytas pasitelktus ir VAR peržiūrą, J. Kloppas atsakė: "Manau, kad dauguma žmonių matė, jog tai buvo pražanga. Aš net neabejoju, kad ji buvo.

Jeigu neturėtume VAR sistemos, neabejoju, kad Atkinsonas būtų iškart sušvilpęs pražangą, tačiau, kai tokia galimybė yra, jis nusprendė tęsti žaidimą. Suprantu, kad jis galėjo nepamatyti pražangos, todėl ir leido tęsti ataką. Tačiau net neabejoju, jog jis būtų sušvilpęs pražangą, jeigu žinotų, kad epizodo nebus galima peržiūrėti VAR sistema."

Straipsnio įvertinimas: 5 7

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (20)

4 30 10-20 22:30
Teisejas suklydo neskirdamas prazangos. Bet kas kritikuoja VAR, tai su VAR pagalba negali atsaukti ivarcio del prazangos kitoje aikstes pusreje. Tokios VAR taisykles
0 11 10-21 00:08
Koks palaidotas ketvertas? 7 tasksai iki chelsea,ar ir City 6 tasku deficita turint sakyt,kad jau kova baigta?
1 1 10-21 13:41
Vaidoshius:
Kl.oppas ir vėl apkaltino teisėjus, kaip ir praėjusį visą sezoną, kai pirmavo 7+ taškais kaltino teisėjus, vėją, veją ir t.t. Neatlaiko žmogus totaliai Guardiolos spaudimo, nieko panašaus anksčiau nėra buvę, bet paskutinius metus tiesiog fosilijos Vertėjo pėdsakais eina kas nėra geras ženklas :D Kas dėl žaidimo stiliaus (ManUre lėktuvo) tai ko tu nori, kai žaidi su lygos dugno komanda? $hitty absoliučiai kiekviename mače malkinėje lošia prieš lėktuvą, niekas negali lygintis lošiant futbolą, čia yra natūralus dalykas ir verkti dėl to nėra prasmės. Kitas dalykas Neverpoolio medkirčiams yra įprastas Stoke stiliaus žaidimas, apie gynėjų ir saugų šienavimus nėra ką kalbėti, bet net ir Mane tiesiog kraupiai lošia į žmogų. Kiek Neverpoolio medkirčiai žmogių paguldė sunku ir suskaičiuoti :D
Pidare tu tu isvis kanors suprantu apie futbola, velnias tu
1 0 10-21 13:37
nezinau ka jis ziurejo, nebent prasiciukino kai liko 15min. 80min MU geriau lose is kuriu 50min ir daugiau atakavo. MU daugiau ir progu realiu susikure ivarciui pasiekti nei liverpolis. kad taktiskai paskui atidave iniciatyva kad saugot rezultata, tai nereiskia kad "viskas, ką daro "Man Utd" – tai ginasi." kas buvo tikras melas.
2 1 10-20 23:24
Kiek Liverpool turi , o kiek man city ,