• Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Po lygiųjų su "Leicester" – J. Kloppo pasiteisinimai dėl sniego

"Liverpool" nepasinaudojo "Manchester City" ekipos nesėkme ir stipriai nepabėgo į priekį – komandas kovoje dėl "Premier" lygos titulo skiria 5 taškai.

"Liverpool" vakar namuose grūmėsi su "Leicester". Rungtynės prasidėjo greitu šeimininkų įvarčiu, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje "lapės" išlygino rezultatą ir atsilaikė iki rungtynių pabaigos.

Jurgenas Kloppas po rungtynių teigė, kad jų žaidimą stabdė ant aikštės iškritęs sniegas.

"Jūs matėte, kad kamuolys neslydo taip, kaip jam yra įprasta", – teigė strategas. – Jeigu tu kontroliuoji kamuolį 70-80 procentų rungtynių laiko, tai į tavo gyvenimą įneša nepatogumo jausmą.

Jeigu sniegas lieka aikštėje, tai yra problema", - tęsė J. Kloppas.

Paklaustas apie galimą baudinį prieš Naby Keita, J. Kloppas žodžių į kišenę taip pat nevyniojo: "Manau, kad visi sutinka, kad šiame epizode galėjo būti paskirtas 11 metrų baudinys. Nežinau, kodėl teisėjas jo taip ir neskyrė."

Straipsnio įvertinimas: 4 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (11)

1 24 01-31 12:40
Nu salygos visiems buvo vienodos. Nera ka kaltinti ypac kai zaidi namu stadione
Asirgitawe
12 13 01-31 12:20
Nereikia čia ieškoti pasiteisinimų. Neįrodė Liverpool savo pranašumo, o Leicester tiesiog žaidė savo futbolą. O dėl sniego, tai po pirmo kėlinio ties Schmeichel sniegą nuvalė, o ties Alisson - ne. Negražiai čia Anfielde pasielgė.
1 0 01-31 20:59
Vaidoshius:
Kl.oppas po biški panašėja į Specialist in Excuses, nereikėtų nusiristi iki tokio beviltiško lygio :D Iš $hitty švarų golą pavogė prieš Newcastle ir lengva pergalė virto pralaimėjimu, bet Guardiola tiesiog pasakė, kad gavom, nes chujovai lošėm ir tiek žinių. Nežinau kodėl kai kurie ima pavyzdžius iš portugališkų arogantiškų šiukšlių kaip Penaldo AKA "Prapisti titulai" inkaras ar Vertėjo mazgotės.
Guardiola verke jis bet is maurinio daugiau verke o tu bijai dD
Vaidoshius
10 9 01-31 17:50
Kl.oppas po biški panašėja į Specialist in Excuses, nereikėtų nusiristi iki tokio beviltiško lygio Iš $hitty švarų golą pavogė prieš Newcastle ir lengva pergalė virto pralaimėjimu, bet Guardiola tiesiog pasakė, kad gavom, nes chujovai lošėm ir tiek žinių. Nežinau kodėl kai kurie ima pavyzdžius iš portugališkų arogantiškų šiukšlių kaip Penaldo AKA "Prapisti titulai" inkaras ar Vertėjo mazgotės.