Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Prancūzija lenkiasi savo herojams: "Mes - viršūnėje! Ateitis priklauso mums"


lrytas.lt 2018-07-16 11:19:21 Pasaulio čempionatas 2018 Prancūzija

„Pagaliau! Mes ir vėl pasaulio viršūnėje!“ – tokiomis ir panašiomis antraštėmis nuspalvinta buvo Prancūzijos  žiniasklaida po rinktinės triumfo pasaulio futbolo čempionate, cituoja lrytas.lt.

Prancūzija finale 4:2 nepaliko vilčių kroatams ir į viršų kėlė čempionų taurę. Tą prancūzai darė lygiai po dvidešimties metų pertraukos.

„Ką galvojate apie „mėlynųjų“ žaidmą? Per daug gynybinis? Per daug neįspūdingas? Kažko trūko? Pamirškite tai. Juk prancūzai dabar čempionai“, – futbolininkų triumfu džiaugėsi eurosport.fr naujienų portalas.

„Reikia dėkoti šiam žmogui. Jis sugebėjo suvaldyti norų kupinus futbolininkus ir nukreipti juos tinkama linkme į pergales. Geriausias ir kaip žaidėjas ir kaip treneris“, – Prancūzijos strategui Didier Deschamps dėl čempionų titulo lenkėsi Lefigaro.fr naujienų portalas.

„Mūsų didvyriai jau pirmadienį grįš į gimtinę. Laukia didingas paradas, pasitikime juos tinkamai!“ – į sirgalius nieko nelaukdama kreipėsi Lefigaro.fr.

„Prancūzija ilgą laiką buvo minima kaip ta komanda, kuriai tekdavo apmaudžiai stebėti varžovų triumfą, kaip kad Europos čempionate 2016-aisiais.  Tačiau ar gi mes ką nors praradome? Turėjome veikėją, kuris tyliai ir ramiai, bet labai tinkamai dirbo bei tapo pergalių pranašu. Didier Deschamps padarė Prancūziją tikra pergalių mašina, dabar mes beveik nesustabdomi“, –  rinktinės jėga džiaugėsi Lemonde.fr portalas.

„Ačiū jums! Mūsų šalies gatvės užsipildė triumfo ištroškusių sirgalių armija ir švęsti tikrai buvo ką. Jūs buvote neįtikėtini, nepatirtas pralaimėjimo skonis, tik išragauti skanūs pergalių kąsneliai. Dar kartą dėkojame!“ – futbolininkams dėkojo Linternaute portalas.

„Didier Deschamps yra ten, kur ir turėjo atsidurti. Tarp geriausiųjų, tų kurie sugebėjo laimėti pasaulio čempionatą ir kaip žaidėjai ir kaip treneriai. Juo reikia didžiuotis, nes sugebėjo šią jaunų vyrukų kompaniją su dideliu talentu sulipdyti į kovotojų būrį“, – kaip ir visi kiti, pagyromis treneriui reiškėsi Lequipe.fr portalas.

– Tikrai nebereikia sau įgnybti, kad patikėtum tuo, kas įvyko. Tapome pasaulio čempionais.  Mes nepaslydome ten, kur daugelis kitų čempionato favoritų. Nors varžovai dažnai pavojingai kontroliavo žaidimą, mes atsilaikėme. Dabar galime sakyti, kad D.Deshampso vaikai įvykdė puikų rezultatą. Ateitis priklauso mums!“.

Prancūzijos žiniasklaida buvo išmarginta triumfuojančiais prancūzais, besišypsančiu Didier Deschamps bei spalvingais sirgaliais. Kiekviename portale buvo pabrėžiama, kad jau pirmadienio pavakarę jų didvyriai grįš į gimtinę, o tuomet šventė tęsis.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (12)

Marčius33
2 2 07-16 13:35
Žiūrint į jaunimą tai tikrai galima sakyti ateitis priklauso jiems. Pvž žiūrint į Ispaniją supranti kad jau kitas WC bus su visai kita karta , o Prancūzai galėtų laisvai ir dabar turimais žaist dar 2 WC , jauna sudėtis su daug daug talento. Pasims koks Zidane Prancūzija ir pamatysit bus auksinis amžius.
OhDude
1 0 07-17 00:07
Ateitis jums priklauso iki 2022 grupiu etapo pabaigos. O tada its comming home.
2 1 07-16 13:09
Futbolas = žaidėju kokybė.