Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Prancūzijos rinktinė – vis dar be A. Lacazette'o ir A. Laporte


Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (3)

1 0 05-22 07:18
Vaidoshius:
Kol kas negalu pilti purvo ant Dešamo, patenkino lūkesčius ir laimėjo WC, juo labiau, kad pasirinkimo laisvė neribota, bet neimti Laporte tai čia katastrofa :D Juo labiau, kad Umtiti ne formoj po traumų. Ben Yedder nusipelno šanso kaip ten bebūtų, Lacazette tik vardą turi didesnį, tai čia iš dalies galima suprasti. Bet Žirū?? :D :D Tas kelmas vapše su abiem lyginant. Bet jis turi vieną pliusą prieš visus, jis fiziškak stipriausias, o o tuo ir paremtas afrikancų žaidimas, todėl geriau tinka schemose.
O kas tas laporte? Papirkes puolejus ir tiek
Vaidoshius
2 0 05-22 07:11
Kol kas negalu pilti purvo ant Dešamo, patenkino lūkesčius ir laimėjo WC, juo labiau, kad pasirinkimo laisvė neribota, bet neimti Laporte tai čia katastrofa Juo labiau, kad Umtiti ne formoj po traumų. Ben Yedder nusipelno šanso kaip ten bebūtų, Lacazette tik vardą turi didesnį, tai čia iš dalies galima suprasti. Bet Žirū?? Tas kelmas vapše su abiem lyginant. Bet jis turi vieną pliusą prieš visus, jis fiziškak stipriausias, o o tuo ir paremtas afrikancų žaidimas, todėl geriau tinka schemose.
5 1 05-21 22:52
o kam tas laporte uz ta laporte klimavicius geresnis
0 10 05-21 20:54
Lacazetas sienet buvo geriausias Arsenalo zaidejas mano akimis, puikus zaidimas nugara, neblogas aikstes matymas ir geras uzbaigimas. Kadangi nemaciau pats Ben Yedderio zaidziant, tai negaliu pasakyt ar vertesnis uz ji zaist rinktinej, bet kad uz Giroud vertesnis, tai tikrai.
Marčius33
1 12 05-21 20:34
Gaila Benzas su Ribery prisidirbes Tikrai geresnis varijantas nei Giroud būtų.
0 21 05-21 19:57
Nu joo Colman ir Ben Yedder geriau tipo, nejuokinkit
petrofanas
2 18 05-21 19:38
Idijotai kad neima Laccos... jo workrate nesveikaa, finishinga patobulines belekaip bet kur tau... treneris visad geriau žino.... vafliai...