"Premier" lygoje teisėjui iš aikštės reikėjo išnešti retai stadionuose sutinkamą daiktą

Penktadienį Anglijos „Premier“ lygos futbolo čempionate vyko vienerios aštuntojo turo rungtynės.

„Brighton“ klubas savo aikštėje priėme Londono „West Ham“ komandą ir nugalėjo varžovus rezultatu 1:0. Vienintelį ir pergalingą įvartį pirmojo kėlinio 25-ąją minutę pelnė Glennas Murray.

Dvikovos metu žiūrovai į aikštę įmetė vyriško lytinio organo imitatorių. Pašalinį daiktą nuo vejos teko pašalinti mačo teisėjui Kevinui Friendui.

Rungtynes stebėjo 30 544 žiūrovai.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">Beyond the call of duty: Referee Kevin Friend removes an...erm...object thrown on the pitch during the Premier League match between Brighton and West Ham on Friday. Picture by <a href="https://twitter.com/TopshotKirk?ref_src=twsrc%5Etfw">@TopshotKirk</a> <a href="https://t.co/jjfuBsovwe">pic.twitter.com/jjfuBsovwe</a></p>&mdash; AFP Sport (@AFP_Sport) <a href="https://twitter.com/AFP_Sport/status/1048327535430422528?ref_src=twsrc%5Etfw">October 5, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>