Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R. Benitezo "Real" žaidimas neįtikino: laukiame traumuotų žaidėjų sugrįžimo


Vyriausiasis Madrido "Real" klubo treneris Rafaelis Benitezas džiaugėsi patekimu į UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio etapą, tačiau pripažino, kad žaidimas nebuvo itin geras ir laukia traumuotų žaidėjų sugrįžimo.

Vakar "Santiago Bernabeu" stadione įvyko ketvirtoji A grupės akistata, kurioje "baltieji" ginklus surėmė su Paryžiaus "Saint-Germain". Po atkaklios kovos šeimininkai minimaliu skirtumu įrodė pranašumą prieš svečius iš Prancūzijos ir po pergalės užsitikrino vietą kitame etape.

Vis dėlto R. Benitezas šiame susitikime neteko dar vieno svarbaus žaidėjo - Marcelo. Be brazilo kol kas traumas vis dar gydosi Karimas Benzema su Garethu Bale'u, tačiau atrodo, kad artimiausioms rungtynėms jau bus pasiruošęs praėjusį sezoną "Real" į pergales vedęs Jamesas Rodriguezas.

"Labai džiugu dėl patekimo į kitą etapą", - žurnalistams po pergalės pasakojo strategas. - Pats žaidimas nebuvo itin geras ir yra kur tobulėti, tačiau laukiame kelių žaidėjų sugrįžimo".

"PSG yra aukščiausios klasės komanda. Nors buvo nelengva, tačiau mes laimėjome. Pasiekėme teigiamą rezultatą prieš stiprų varžovą, o svarbiausia - esame kitame etape", - užbaigė R. Benitezas.

"Real" vienuolikei grupių etape dar teks susigrumti su Donecko "Shakhtar" bei "Malmo".

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes