Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

R. Ferdinandas apie "Man Utd" nuopuolį: "600 mln. svarų yra išmesti į balą"


2020-01-23 12:03:19 Premier League Manchester United FC

Rio Ferdinandas mano, kad "Manchester United" su dabartine vadovybe ir sprendimais toliau gramzdina klubą į bedugnę.

"Man Utd" vienuolikė trečiadienį vakare savo žiūrovų akivaizdoje nusileido "Burnley" ekipai. Žiūrovai iš savo vietų tribūnose pakilo 84-ąją minutę – rungtynes šeimininkų žaidėjai buvo priversti užbaigti ištuštėjusiame stadione.

Buvęs ekipos gynėjas R. Ferdinindas "BT Sport" eteryje neslėpė nusivylimo dabartine komandos situacija.

"Jūs sakote, kad 600 mln. svarų buvo išleista ant dabartinės sudėties? Aš to tikrai to nematau", – teigė R. Ferdinandas. – Nematau nieko, kad leistų tikėti, kad klubas yra pastatęs pamatus ateičiai".

"Sėdžiu čia ir jaučiu gėdą už tai, kas vyksta su šiuo klubu. Esu nusivylęs ne tik šiandieniniu komandos pasirodymu, bet apskritai tuo, kas vyksta ir kas laukia ateityje. Nematau, kad būtų einama teisingu keliu ir siekiama kryptingų tikslų.

Per kelis artimiausius metus galbūt ir galima suburti sudėtį, kurį būtų konkurencinga, tačiau per pastaruosius septynerius metus pinigai buvo leidžiami į balą.

Vaikai paprasčiausiai nebenorės vilkėti "Man Utd" marškinėlių ir atvykti palaikyti komandos. Dabar sirgaliai palieka tribūnas 84-ąją minutę ir tai yra beviltiška situacija. Žmonės klube turi į tai pažiūrėti ir pagaliau imtis permainų, sudaryti planą, kuriuo kiti galėtų patikėti ir matyti, kad yra einama teisingu keliu", – pridūrė buvęs futbolininkas.

Straipsnio įvertinimas: 39 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (6)

4 18 01-23 13:23
Konkurencija milziniska, futbole sukasi milijardai , nera taip lengva pasakyt ir padaryt, tiesiog isejus Fergusonui man united prarado savo siela, kaip ir dabartinis Arsenalas
Rio_Ferdi
0 13 01-23 13:13
Ką čia ir bepridursi, kai atrodo tuoj Man Utd atsigaus, laimi svarbù mačą ir vėl seka beviltiškas pralaimėjimas... Atrodo tas planas ir yra, komanda atsikrato nereikalingais žaidėjas, pritraukiamas jaunimas, bet matom tik visišką nestabilumą. Pora svarbiù žaidėjù gavo traumas ir tiesiog nėra kaip konstruot žaidimo...
BeyBlade
2 10 01-23 14:35
Sidney Cosby:
Konkurencija milziniska, futbole sukasi milijardai , nera taip lengva pasakyt ir padaryt, tiesiog isejus Fergusonui man united prarado savo siela, kaip ir dabartinis Arsenalas
Dėl Fergusono teisa, bet nesutikčiau dėl Arsenalo, ten jau prie Wengero situacija pradėjo darytis nekokia. O šiaip manau Arsenal situacija šiuo metu yra geresnė, sudėtis atrodo stipresnė, tik vis nesuvokiu kaip jie žemiau Mu yra, bet manau Arteta laikui bėgant sustyguos žaidimą.
2 7 01-23 17:13
Dėl teisybės reiktų pasakyt, kad Rio turbūt dar jaučia nuoskaudą, kad jo spprto direktorium nepaskyrė
13 8 01-23 15:24
Tai kad MU viena iš jauniausių komandų ir jei išsilaikys branduolys tai po 2-3 metų jie dominuos. Viskam reikia kantrybės kuomet treneris jaunas sudėtis jauna rezultai negali staiga atsirasti geri