Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

R. Koemanas: C. Ronaldo yra vienas tų žaidėjų, kurie visada pelno įvarčius


Nyderlandų rinktinės šį vakarą laukia išbandymas Šveicarijoje, kur jie susigrums su 2016 metų Europos čempionais Portugalijos futbolininkais.

Ronaldo Koemano atstovaujama olandų rinktinė ypač turėtų pasisaugoti portugalų kapitono Cristiano Ronaldo, kuris žaidžiant tiek klube, tiek rinktinėje per paskutines devynias rungtynes yra pelnęs net 19 įvarčių.

R. Koemanas supranta, kad C. Ronaldo yra pajėgiausias Portugalijos rinktinės žaidėjas, todėl jo sustabdyti praktiškai yra neįmanoma.

"Jis yra neįtikėtinas futbolininkas, kuris turi tai, ko neturi daugelis kitų", - sakė strategas. - Tai yra vienas tų žaidėjų, kuris visada pelno įvarčius - net ir tada, kai komanda žaidžia prastai. Jis bet kada gali paimti ir įmušti kamuolį į vartus".

"Kartais tokiems žaidėjams šiam tikslui pasiekti neprireikia nei kitų komandos draugų pagalbos. Tokių žaidėjų šiuo metu dar yra vienas ar du pasaulyje", - pagyrų penkis kartus "Auksinio kamuolio" laimėtojui negailėjo R. Koemanas.

Paklaustas apie savo šalies rinktinės reikalus, kuri jau ne vienus metus nesugeba prasibrauti į jokį turnyrą, R. Koemanas atsakė, jog viską reikia pradėti nuo pradžių.

"Mes jau nesame geriausia rinktinė pasaulyje. Tai neturėtų būti naujiena kažkam. Mes turėtume rasti būdų, kuriais galėtume vėl kažką pasiekti.

Žaidžiame su nauju taktiniu išsidėstymu, kuris suteikia šansą žaidėjams labiau parodyti savo meistriškumą. Tikiuosi, kad vaizdas aikštėje šiandien bus geresnis nei buvo penktadienį", - pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (24)

M-NUS
5 6 03-26 15:56
lol:
"Visada", kur buvo sezono pradzioj kaip la lyga slydo is ranku?
Buvo diskvalifikuotas, kai nesusivaldė po neteisingai parodytos raudonos kortelės Ispanijos Supertaurės finale prieš Barceloną.
Žuvies
2 1 03-26 18:49
Man tai uefalonos fanai juokingi ir labai primena ryto fanus. Ryto fanai pastoviai šaukia, kad 3 vieta LKL ir nepatekimas į atkrintamąsias kibiro taurėj yra geriau nei žalgirio puikus žaidimas Eurolygoje. Čia taspats. La Liga jiems geriau nei UEFA Na ir dundukai, tik save paguosti tokiu būdu bando
4tech
5 3 03-26 15:23
.:
Norit uzbaigt sita tukstantmecio diskusija? Va faktai : abu yra nuostabus zaidejai, kiekvienas su savo stiprybem ir silpnybem, vienam geriau penalciai lenda, kitam free kickai, vienam geriau driblinguot sekas, kitas daugiau headeriu imusa, vienas tobulas vienam game plane, kitas kitam. Jeigu kazkas teigia, kad messis arba ronaldo hujovas zaidejas, nu tai cia viskas jasna, tiesiog degradaves fanboyus. Bet : messi daug universalesnis, faktas ; messi gali prisitaikyt prie daugiau taktiku, faktas; messi gali zaist daugiau poziciju, faktas. Abu zaidejai fenomenalus, bet messi geresnis, ir jeigu tau atrodo, kad geresnis ronaldo, eik geriau dometis kriketu, gal daugiau susigaudysi. Peace
pasirodo pats ponas ir esi mesainio fanboyus
Vaidoshius
7 4 03-26 17:43
M-NUS:
Žmogus paklausė aš atsakiau. Vienas žaidėjas neištemps La Ligos. Duobių būna visiems, ką darysi, pernai buvo nuostabus sezonas, šįmet ramiau pabūt teks. ČL bent forma žvėriška Realo.
Eik. Tu. Nakui. Koks pridurkas Sako vienas Tapinaldo malka neištemps komandos Visų pirma, Penaldo lavonas yra visiškai priklausomas nuo komandos ir kažką individualiai sukurti yra absoliučiai neįgalus bei tik joja ant svetimų Modrič/Kroos/Quaresma ir t.t. falų. Antras dalykas būtent Arrogantnaldo "aš geriausias istorijoje" šiukšlė ir nuskandino visą Madref vagių sezoną su savo 2/88 užbaigimu, komanda kaip kūrė jam progas taip kuria kiekvieną sezoną, tik kad iš 45 tapinų vos vieną sugebėjo įridenti čia komanda kalta??? Krauuuupu, tokie beviltiškai Penaldo graužikai, nesuvokiu kaip taip galima Kitas dalykas koks čia lavonas diskusiją apie Messi ir Penaldo nori užbaigti? Ta diskusija mirus jau nuo 2011, diskutuoja jie bliat Dabar toks tarpas, kai Messi pasiekė aukščiausią karjeros tašką, tai vos ne kiekvieną dieną kas nors iš futbolo pasaulio išlenda su "geriausias", "ateivis" ir t.t.. Apie Arrogantnaldo inkarą absoliuti tyla - Zidanas, Roberto Carlosas ir Ancelotti, kur prieš ateinant į korumpuotąsias šiukšles buvo skėlęs, kad pirmas geriausias žaidėjas yra Messi, antras - traumuotas Messi Fernando Santosas dar kartas nuo karto meluodamas sau nuvemia, ypač sunkiai po Euro 2016, kai buvo negailestingai dūchinamas ant šoninės linijos trokštančios viso dėmesio arogantiškos šiukšlės Daugiau absoliuti tuštuma, net į diskusiją nepapuola, nes dabar kalba eina ar Wastemaras pavis Messį, Penaldo malka jau senai nefigūruoja jokiose geriausių diskusijose.
M-NUS
5 2 03-26 16:11
Dar vienas :
Debilas. Kai gryzo po to dq zasine dar visi sansai buvo kabintis,bet per 16 rungtyniu pirmu teimuse 4 golus, Paulinho geresne statistika turejo. Toliau garbink savo Tapinaldo,per kuri prasikot LA liga.
Žmogus paklausė aš atsakiau. Vienas žaidėjas neištemps La Ligos. Duobių būna visiems, ką darysi, pernai buvo nuostabus sezonas, šįmet ramiau pabūt teks. ČL bent forma žvėriška Realo.