• Londono "Chelsea"
  • Kitą

R. Sterlingo vedamas "Man City" šventė pergalę "Premier" lygoje

Sekmadienį sužaistos aštuntosios Anglijos "Premier" lygos 34-ojo turo rungtynės

Londono vietos "Crystal Palace" priėmė šalies čempionus. "Manchester City" gana užtikrintai rezultatu 3:1 įveikė varžovus ir grįžo į lyderio poziciją.

15-ąją minutę po Kevino De Bruyne perdavimo pasižymėjo Raheemas Sterlingas. Antrajame kėlinyje anglas pridėjo dar vieną įvartį, kuris stipriai priartino svečius prie pergalės.

Visgi 81-ąją minutę puikiu baudos smūgiu rezultatą sušvelnino Luka Milivojevičius. Intriga buvo trumpam grįžusi, tačiau "Crystal Palace" daugiau puolime nieko nebenuveikė, o 90-ąją minutę galutinį tašką padėjo Gabrielis Jesusas.

"Man City", po šio turo vis dar turėsiantis rungtynes atsargoje, prieš "Liverpool" turi taško pranašumą.

"Crystal Palace" su 39 taškais rikiuojasi 13-oje vietoje.

"Crystal Palace" 1 - 3 "Man City"
15' [0 - 1] R. Sterling
63' [0 - 2] R. Sterling
81' [1 - 2] L. Milivojevič
90' [1 - 3] G. Jesus

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

3 8 04-14 19:47
Dipsiukas MCFC:
Sterlingas privalo laimėt POTY. Du sezonus iš eilės varo nesveikai. 27 bankės su rinktinę įskaitant šį sezoną ir 12 assistų. Aišku žiniasklaidos subinlaižiai už Van Dicką balsuos, nes už raudonus scouzerius lošia. Tikiuosi gerai sušlapino Anfieldo aikštę, įdomu, kas dabar slystels. Hendersonas arba Van Dickas.