Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

R.Carlosas: su Ronaldo miegojau daugiau kartų nei su savo žmona


2019-10-10 21:40:35 La Liga Real Madrid C.F.

Buvęs garsus Madrido "Real" ekipos gynėjas Roberto Carlosas prakalbo apie pašėlusius nuotykius tiek karališkoje ekipoje, tiek Brazilijos rinktinėje.

Anot žinomo atleto, žaidėjai kontroliavo situaciją klube ir įtakodavo trenerių atleidimus.

"Susitikau Ronaldo 1993 metais ir nuo to laiko mes visada dalijomės tuo pačiu kambariu. Miegojau kartu su juo daugiau kartų nei su savo žmona!

Kai pažvelgiu į praeitį, kartais susimąstau - kaip galima išsisukti taip šėliojant?

Po kiekvieno "Real" mačo mūsų oro uoste laukdavo privatūs lėktuvai. Atskirame Madrido terminale R.Barajas ir D.Beckhamas skirsdavo į vieną pusę, L.Figo ir Z.ZIdane'as - į kitą, taip pat ir aš su Ronaldo... O jau poryt mūsų laukdavo treniruotė.

Melsdavausi, kad Ispanijos čempionato rungtynės vyktų šeštadienį ir galėčiau kitą dieną nuskristi į "Formulės-1" lenktynes.

"Galaticos" eros metu mūsų ekipoje buvo septyni ir tai kūrė pavojingą situaciją rūbinėje. Niekada nekildavo jokių problemų, tačiau treneriui J.A.Camacho nepasisekė ir jo karjera Madride tęsėsi vos 10 dienų.

Jis įžengė į rūbinę, su visais pasisveikino ir buvo labai rimtas, juk tai - asmuo, daug pasiekęs "Real" ekipos istorijoje.

Tuomet jis pasakė, kad treniruotė rytoj prasidės 7 valandą ryte. Paprastai užsiėmimai startuodavo 10.30 val. ir mes dar bandėme trenerį perkalbėti, nes turėjome savo įpročius", - sakė R.Carlosas.

Anot jo, kito stratego Vandelėjaus Luxemburgo atleidimą nulėmė specialisto bandymas iš žaidėjų prieš mačus atimti alkoholį.

"Ronaldo ir aš jam sakiau, kad žmonės jau turi susiformavusius įpročius ir nereikėtų bandyti jų pakeisti. Sakėme, kad neatimtų vyno, nes kitaip treneriui kils problemų.

Ką jis padarė? Iš pradžių uždraudė vyną, o paskui - ir alų. Luxemburgo karjerą Madride tęsėsi tris mėnesius. Futbolo pasaulis yra mažas ir kai direktoriai apie tai išgirdo, buvo ištarta "adios", - sakė brazilas.

Straipsnio įvertinimas: 4 13
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (4)

4tech
 4tech
1 53 10-10 22:54
Yeeats:
Nežinau, mano nuomone profesionalus atletas ir alkoholis nėra suderinami dalykai.
Open.book tu totalus kvaily. Čia ne Cristiano Ronaldo turima omeny, o brazila Ronaldo. O antra jie miegodavo po balių, nesipisdavo kaip pagal tavo paniatkes. Be to miegodavo vienam kambary išvykose kaip ir visi sportininkai dalinasi kambarių su komandos draugų.
LaisvasVejas
0 30 10-11 08:44
Kai kuriem čia labai prastai su teksto suvokimu
gud
2 9 10-11 11:45
Yeeats:
Nežinau, mano nuomone profesionalus atletas ir alkoholis nėra suderinami dalykai.
Tai reiškia nepažįsti ir nesi buvęs profesionaliu sportininku. Aš buvau tokioj sporto šakoj, kur alkoholis būdavo daugumos vos ne kassavaitiniu draugu. Arba po varžybų beveik visada baigdavosi vakarėliais ir sportininkių tempimusi į kambarius. Nuolatos daug sportuojant - organizmas greičiau šalina ir greičiau skaido viską. Ir jeigu neturi 2-3 varžybų per savaitę - o 2-3 per mėnesį - gali pjaut labai. O, kad pora taurių vyno ar bokalų alaus ką nors gadintų - absoliučiai ne.
cmp
cmp
5 11 10-11 09:10
Mldc , pas mus krepsinio rinktinej irgi taip pat chebra duodavo vaizdu. Tiek sabas , tiek kurtis bei einikis dedavo lektuvose kaip reikalas , bet rezultatai buvo. Jei neitakoja rezultatu per daug ir palaiko gera atmosfera tarp savos "chebros" - tai kodel ne.
Yeeats
 Yeeats
22 28 10-10 22:43
Nežinau, mano nuomone profesionalus atletas ir alkoholis nėra suderinami dalykai.