Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Real" keičia transferų politiką? Kinų klubas nuo 2015 metų išleido daugiau nei Europos čempionai


Vertingiausias pasaulio futbolo klubas ir kiekvienais metais šimtus milijonų transferams išleidžiantis Madrido "Real" keičia politiką?

Florentino Perezo dinastija nuo 2015 metų išleido "vos" 115 milijonų eurų, kai tuo metu "Manchester United" šią vasarą ketina išleisti daugiau įsigydama vieną žaidėją - Paulį Pogbą.

Praėjusią vasarą brangiausias "Real" klubo žaidėjas buvo Danilo, kuris kainavo 31,5 mln. eurų. Keliais milijonais mažiau buvo sumokėta už Mateo Kovačičių, o iš viso 2015 metų vasarą "baltieji" naujiems pirkiniams skyrė 80 mln.

Šią vasarą UEFA Čempionų lygos nugalėtojai ir toliau apsipirkinėja itin santūriai. Kol kas sumokėta 30 mln. eurų už Alvaro Moratą, kurį prieš dvejus metus 10 mln. eurų pigiau pardavė "Juventus" klubu.

Nuo 2015 metų už "Real" daugiau Ispanijoje išleido net trys klubai - Madrido "Atletico" (184 mln. eurų), "Valencia" (153 mln.) ir "Barcelona" (130 mln.).

Įdomu tai, kad už patį "Real" kol kas per dvi vasaras daugiau išleido net Kinijos klubas. "Jiangsu Suning" už naujus žaidėjus paklojo 116 mln. eurų. Ryškiausi šio klubo pirkiniai - Alexas Teixeira (50 mln.) ir Ramiresas (28 mln.).

Anksčiau Ispanijos vicečempionai vasaros metu įsigydavo bent vieną ryškų ir vertingą futbolininkų. 2014 metais už Jamesą Rodriguezą buvo paklota 75 mln. eurų, o 2013 m. Garethas Bale'as kainavo rekordinius 100 mln. eurų.

Žinoma, "Real" savo "švaistūno" vardo vis dar nepraranda, nes būtent du transferų rekordai priklauso Florentino Perezo vadovaujamam "karališkajam" klubui. Be to, šis transferų langas dar nėra finišo tiesiojoje, todėl galima tikėtis staigmenų.

Apžvalgininkai pastebi, kad dėl pasikeitusios Madrido ekipos transferų politikos gali nukentėti marketingas. Pavyzdžiui, įsigijus J. Rodriguezą, jau per pirmąsias dvi dienas iš jo marškinėlių buvo uždirbti beveik 24 mln. eurų.

Didžiausių švaistūnų viršūnėje - "Manchester City" klubas, nuo 2015 metų išleidęs apie 250 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (19)

Vaidoshius
9 12 07-23 22:04
Marketingo projektas yra vienas iš žiauriausiai į minusą einančių futbolo klubų, be sustojimo grimzta į skolas. Galima tik pasijuokti iš prasigėrusių litovcų kaimiečių vemalų, kad "maikės viską atperka" Tokiu atveju Madref tokį pelną turėtų, kad ir Holivudas tiek neuždirbtų Kai nusiperki atsarginį už 80 limonų eurų vargu ar tai galima vadinti politikos pasikeitimą. Dar šią vasarą taip pat turėtų driokstelti, ten kažkaip lyg ir transferų banas turėtų pareiti. Kas dėl Higuaino jis visada buvo ir yra top puolėjas, bet yra prigrybavęs tokiuose svarbiuose momentuose, kad jau bus atsimintas visą gyvenimą tiek Argentinoj, tiek Madride Kitaip tariant, jo pasirodymai finaluose ir panašiose svarbiuose rungtynėse daugmaž panašūs kaip Penaldo, tik kad Penaldo vapše žiūrovas būdamas įmušęs 4-tą golą/pendelį kai senai viskas aišku bėga lyg lemiamą golą per save įmušęs
2 4 07-23 17:31
Higusainas parejusi sezona serie A 36banges ipiso.kur dominuoja gynybinis futbloas.Statistika kalbanti pati uz save.Ne be reikalo is paskutiniuju Laurentiis bando islaikyti.
1 3 07-23 17:26
Extra:
Žinau, bet čia ir vėl tavo prastas teksto suvokimas. Aš nešneku apie pardavimų ir pirkimų balansą. Sakiau, kad Realas sugeba už gerus pinigus prakalt vieną kitą žaidėją. Aš nelyginu, už kiek buvo parduota ir už kiek vėliau buvau nusipirkta. O Higuaino dabartinė kaina nėra rinkos, vieni bepročiai ryšis išpirkt jo kontraktą. Realiai yra vertas 50 mln. eurų.
koks skirtumas kiek jis tavo nuomone vertasEsme,kad realas ir cia neuzdirbo tiek kiek uzdirbs klubas kuris is realo pirko.
Its me
2 3 07-23 19:11
Taikus:
Realas turi gero jaunimo
taciau visi nepatyre
Extra
4 5 07-23 17:03
Už kiek buvo parduotas Ozilas, Higuainas? Nežinai? Be to, Realas ir neturi būti brangiausiai parduodamų žaidėjų viršūnėje? Nuo kada toks klubas savo geriausias žaidėjus turėtų parduoti, kad galėtų didžiuotis pardavimais? Čia tau panašu į BVB?