"Real" pergalė per 6 minutes © Eurofootball.lt
Sužaistos nukeltos šešerios paskutinės nutrauktų rungtynių minutės tarp Madrido "%c00003" ir San Sebastiano "%c00091".

Dar prieš šių trumpų rungtynių pradžią naujasis karališkojo klubo treneris Wanderley Luxemburgo teigė žinąs kaip iškovoti tris taškus per 6 minutes. Ir tai jam pavyko - pergalę rezultatu 2 - 1 šventė klubas iš Ispanijos sostinės, po to, kai Zinedinas Zidane'as (%p00200) realizavo Ronaldo (%p00205) uždirbtą 11m baudinį.

Nuo pat teisėjo švilpuko, leidusio pratęsti rungtynes, karališkasis klubas pradėjo spausti svečius iš San Sebastiano, kai jau pirmos atakos metu Davidas Beckhamas (%p00219) galėjo nuginkluoti Baskų ekipos vartininką.

Savo šansą pasižymėti turėjo ir po ilgokos pertraukos aikštėje pasirodęs Fernando Morientesas (%p00930), tačiau jo smūgis buvo labai nestiprus.

Po šios pergalės, Madrido klubas sumažino atsilikimą nuo pirmaujančios "%c00006" iki 10 taškų ir dabar turi tiek pat taškų, kaip ir antroje vietoje esanti "%c00004".