Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Real" stovykloje - pašliję S. Ramoso ir C. Ronaldo santykiai


Ispanijos spaudoje sklinda kalbos, kad tarp dviejų svarbiausių Madrido "Real" ekipos futbolininkų - Cristiano Ronaldo ir Sergio Ramoso - kilo tarpusavio nesutarimų.

Kaip skelbia "Marca", iki šiol itin puikiais bičiuliais ir komandos draugais buvę S. Ramosas ir C. Ronaldo turėjo ne patį maloniausią pokalbį.

C. Ronaldo kiek anksčiau duodamas interviu teigė, kad tokių žaidėjų kaip Jamesas Rodriguezas, Pepe ir Alvaro Moratos išvykimai atsiliepė komandos žaidimui, todėl atsisakyti jų paslaugų nebuvo pati geriausia idėja.

Būtent dėl šių portugalo pasisakymų ir kilo konfliktas, mat ekipos kapitonui S. Ramosui pasirodė, kad C. Ronaldo turėjo patylėti šioje situacijoje, nes vienas geriausių planetos gynėjų jau ne vienus metus dirba ties tuo, kad komandoje visada išliktų ypatinga atmosfera ir visi jaustų pagarbą vienas kitam.

S. Ramosas išdėstė savi poziciją portugalui, kuriam ne itin patiko ekipos kapitono pamokos. Be to, C. Ronaldo šiek tiek jaučiasi, jog yra atstumtas komandoje, nes vasarą Madridą paliko trys jo geri ekipos bičiuliai - Pepe, Jamesas ir Fabio Ceontrao.

Pats S. Ramosas itin šiltai bendrauja su savo tautiečiais ir ypatingai stoja mūru už jaunus futbolininkus, tokius kaip Dani Ceballos ir Jesusas Vallejo.

Vis dėlto Zinedine'as Zidane'as šiandien spaudos konferencijoje kategoriškai paneigė, kad tarp šių dviejų futbolininkų įsivyravo konfliktas, bet nepaneigė fakto, jog futbolininkai apsikeitė nuomonėmis.

"Šios kalbos tikrai nepaveikė mūsų komandos. Mes nesame susikoncentravę į tokias kalbas. Jie yra protingi vyrukai, kuriems svarbiausia yra rezultatas aikštėje. Jokių problemų tarp jų tikrai nėra.

Vienas pasisekė taip, o kitas - kitaip. Tai yra normalu, kad nes kiekvienas mūsų turime skirtingas nuomones. Jie abu jau yra šio klubo istorijos puslapiuose ir visada išlaiko pagarbą vienas kitam", - pridūrė Z. Zidane'as.

Straipsnio įvertinimas: 5 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
justas
5 26 11-17 16:21
Kad Ronaldo teisus. Komanda tikrai susilpnėjo. idiotiška paleist tokius Morata,Jamesa, MARIANO, kuris siaučia Lyone, tai yra visi trys įmušė 40 golų praėjusiais metais, 40!!!! ir kas juos pakeitė?? o gi niekas.
Lol
0 15 11-17 18:19
M-NUS:
Trys ekipos bičiuliai? Pepe ir Coentrao tai jo, bet Jamesas? Nuo kada jis portugalas?
Nes Ronaldo bičiuliais tik portugalai gali būt
dsa
8 21 11-17 15:53
Abu narcizai, tai kaip jie gali sutart
Nu
1 1 11-18 03:10
O tai morata ne biciulis? Ar tas pats danilo?
mastyk
13 11 11-17 16:30
Turtingas keksiu klubas