Rezultatyvi rungtynių pradžia "Tottenham" ekipai atnešė pirmuosius tris taškus (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku naujame Anglijos "Premier" lygos sezone buvo sužaistos antrosios rungtynės.

Dėl pirmųjų taškų "St. James Park" stadione kovojo "Newcastle" su Londono "Tottenham". Trys įvarčiai rungtynių pradžioje nulėmė "Spurs" ekipos pergalę rezultatu 2:1.

Jau 8-ąją minutę krito pirmasis susitikimo įvartis - po kampinio Davinsonas Sanchezas smūgiavo tiesiai į vartus, ten dar galva kyštelėjęs Janas Vertonghenas pasiuntė kamuolį už vartų linijos.

Visgi, savo žiūrovų akivaizdoje rungtyniavusios "šarkos" nesutriko ir jau po trijų minučių grąžino pusiausvyrą - Joselu po nuostabaus Matto Ritchie perdavimo galva nuginklavo Hugo Llorisą.

Įvarčių spektaklis tęsėsi ir po šio taiklaus smūgio - 18-ąją minutę "Tottenham" susigrąžino pranašumą. Klastingą perdavimą į baudos aikštelę atlikęs Serge'as Aurier surado Dele Alli ir šis taip pat smūgiu galva pasiekė antrąjį komandos įvartį.

Antrajame kėlinyje futbolas nesikeitė - abi komandos žaidė agresyviai puolime, tačiau daugiau įvarčių taip ir nebekrito. "Newcastle" net du kartus drebino "Tottenham" vartų konstrukciją, bet futbolo dievai šiandien buvo svečių iš Londono pusėje.

"Tottenham" kartu su "Man Utd" yra kol kas vieninteliai klubai, šventę pergales naujajame sezone.

"Newcastle" 1 - 2 "Tottenham"
8' [0 - 1] J. Vertonghen
11' [1 - 1] Joselu
18' [1 - 2] D. Alli

Startinės sudėtys:

"Newcastle": Dubravka, Yedlin, Clark, Lascelles, Dummett, Diame, Shelvey, , Ritchie, Perez, Kenedy, Joselu.

"Tottenham": Lloris, Aurier, Sanchez, Vertonghen, Davies, Dier, Sissoko, Eriksen, Dele, Lucas, Kane.