Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Rijkaardas giria Ronaldinho


2004-05-03 21:20:00
Ispanijos superklubo "%c00006" treneris olandas Frankas Rijkaardas gyrė ekipos lyderį Ronaldinho (%p00210). Šis prieš mėnesį savo 24-erių metų gimtadienį atšventęs brazilas vakar atvedė savo ekipą į dar vieną puikią pergalę - "Barcelona" 4-1 nugalėjo kitą miesto ekipą "Espanyol".

Nors vakarykštėse rungtynėse pirmi įvartį vienuolikos metru baudiniu pelnė "Espanyol", tačiau "Barca" be atsako įmušė keturis įvarčius: po vieną Ronaldinho ir van Bronckhorstas, du Javieras Saviola.

"Ronaldinho sužaidė puikias rungtynes, - kalbėjo "Barcelona" treneris. - Jis suteikė mums daug malonių akimirkų, puikiai susižaidė su komandos draugais. Jis buvo vedlys į pergalę".

"Jis visada žaidžia puikiai, tačiau taip žaisdamas suteikia daug malonumo fanams ir komandos draugams, - tęsė Rijkaardas. - Vakar nebuvo mūsų puikiausios rungtynės, tačiau tikrai sukūrėme nemažai nuostabių momentų".

Praėjusią vasarą į "Barceloną" iš "PSG" perėjęs brazilas greitai tapo ekipos lyderiu. Šiame sezone jis yra rezultatyviausias ekipos žaidėjas, įmušęs jau 18 įvarčių Ispanijos čempionate.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes