Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Roma" ir "Bordeaux" susitarė dėl Malcomo, bet brazilas į Italiją gali taip ir nepersikelti


"Roma" ir "Bordeaux" oficialiai patvirtino apie pasiektą susitarimą dėl 21-erių metų brazilo Malcomo sandorio.

"Romėnai" rašo, kad futbolininkas artimiausiu metu atliks medicininį patikrinimą ir pasirašys ilgalaikį kontraktą. Spėjama, kad už perspektyvų brazilą "Roma" nepagailėjo 40 mln. eurų.

Malcomas praėjusiais metais buvo medžiojamas didžių Europos klubų, tačiau nei vienos derybos sėkmingai neužsibaigė.

Puikiai savo kairia koja žaidžiantis futbolininkas nuo 2016 metų sausio "Bordeaux" gretose sužaidė 96 rungtynes ir pelnė 23 įvarčius.

"Roma" komandai Malcomas jau yra net aštuntasis šios vasaros pirkinys - jie sukirto rankomis su tokiais žaidėjais kaip Javieru Pastore, Justinu Kluivertu ar Ante Čoričiumi.

Malcomo žaidimo epizodai:


Vidurnaktį pasiekė netikėtos naujienos, kad "Bordeaux" atšaukė Malcomo skrydį į Romą ir susitarimas tarp klubų nutrūko. Kaip praneša "Sky Italia", "Barcelona" "permušė" italų pasiūlymą ir dabar Malcomas, jau kone oficialiai buvęs "romėnų" narys, gali išvykti į Ispaniją.

 

Straipsnio įvertinimas: 4 3

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (14)

Marčius33
1 14 07-23 20:03
Po metų ar dviejų kainuos 3kart daugiau, puikus Roma pirkinys.
N3von
0 2 07-23 22:20
Serie A siemet bus kaip niekad idomi
Vaidoshius
4 5 07-23 23:49
Nieko nuostabaus, juk Monchi auksarankis nuėjo į Romą dirbti, iš šūdo auksą spaudžia jau eilę metų O šiaip nors ir Rubentuso bei artimiausios komandos sudėčių subjektyvus kainų skirtumas yra praktiškai dvigubas https://www.transfermarkt.co.uk/serie-a/startseite/wettbewerb/IT1 (net ir skaičiuojant 41 žaidėją komandoj, kurių pusės nebeliks), Tapinaldo inkaro dėka sugrįžta rimta intriga dėl titulo, nuskandins ne vieną grajų šita malka su savo 4/90 tipo antirekordais.
Vaidoshius
2 2 07-24 11:06
Artestai, ar tau kalbėti apie korupciją būnant Pedalo graužiku? O ar tau primint kokius šūdus vėmei apie Rubentuso mafijozus ar verksnius? Dabar tuoj tavo palaikoma komanda bus Blia, dėl sms`o įpisti -5 brangiausių taškų baudą, kai Madref šiukšlių kišeniniai teisėjai su kyšiais vidury baltos dienos keliami į socialinius tinklus su klausimais, bet visiems pochui
4 4 07-24 00:10
Uz mesi geresnis ps vaidoshius siuksle bailys