Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

S. Aguero - vėl nepatenkintas "Man City" treneriu


Futbolo naujienų portalas Goal.com atskleidžia, jog "Manchester City" snaiperis Sergio Aguero vėl nėra patenkintas treneriu Pepu Guardiola.

Argentiniečiui artimi šaltiniai tikina, kad jis jaučiasi, jog su juo elgiamasi neteisingai, ir katalonas galiausiai jį privers išvykti.

29-erių metų futbolininkas nemano, kad jo bandymai prisitaikyti prie naujo komandos žaidimo stiliaus yra pakankamai vertinami, ir tai apskritai yra pretekstas juo atsikratyti.

Tiesa, žmonės Guardiolos aplinkoje turi kitokią nuomonę - šie šaltiniai sako, jog Aguero nuotaikos tiesiog labai dažnai keičiasi kaip ir kiekvieno puolėjo, kai šie yra paliekami ant suolo.

Taip pat, tas pats Goal.com jau kiek anksčiau rašė, kad "Man City" nebemėgins įsigyti Alexio Sanchezo, nes Guardiola savo snaiperiais yra patenkintas.

Nepaisant to, Aguero vis tiek mano, jog katalonui yra nebereikalingas. Tai - praėjusį sezoną vykusios situacijos pasikartojimas, kuri, atrodė, buvo jau išspręsta. Tuomet argentinietis jautėsi nepatenkintas, kai vietą aikštėje jam teko užleisti ką tik atvykusiam Gabrieliui Jesusui.

Visgi, santykiai tarp rezultatyviausio visų laikų "miestiečių" žaidėjo ir stratego buvo pasitaisę, nors panašu, kad situacija klube jau vėl nebėra tokia puiki.

Aguero šį sezoną nepaisant įtampos už aikštės ribų per 19 mačų visuose turnyruose yra pelnęs 13 įvarčių bei atlikęs tris rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (2)

MCsirgalius
1 20 12-22 23:02
Goal.com atskleidžia. Ties čia galima sustoti....
Stebetojas
2 6 12-22 23:00
Aguero pajuto konkurencija puolejo pozicijoje nes seniau zinodavo jog yra tvirtas pagrindinis puolejas be konkurencijos todel ir atsirado manau nepasitenkinimas.