Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Eto'o: "Pasakiau Guardiolai, kad aš, o ne Messi, laimės titulus "Barcai"


Samuelis Eto'o, per savo karjerą išnaršęs kone visą Europą, prisiminė karjeros etapą su Pepu Guardiola.

Buvęs Kamerūno rinktinės puolėjas debiutiniame P. Guardiolos sezone sužaidė vieną rezultatyviausių karjeros atkarpų – afrikietis "Barcoje" per 52 rungtynes įmušė 36 įvarčius.

Net ir puikus sezonas S. Eto'o vietos startinėje "Barcos" sudėtyje negarantavo, todėl jis 2009 metais nusprendė išvykti į Milano "Inter" ir ten taip pat tapo komandos lyderiu.

"Aš pasakiau Guardiolai, kad jis manęs vėliau atsiprašys, nes žmogus, kuris atneš titulus "Barcai" bus ne Messi, o aš", – "BeIN Sports" laidoje sakė afrikietis.

"Tuomet buvo kitokia situacija – Messi dar nebuvo toks ryškus. Jūs galite paklausti Xavi ar Iniestos ir jie atsakys, kad tai buvo mano era.

Pepas visą savo gyvenimą gyveno Barselonoje, tačiau tuomet, kai buvau aš, man atrodė, kad jis nelabai supranta mūsų sudėtį. Jam nelabai patiko gyvenimas mūsų grupėje", – pridūrė S. Eto'o.

S. Eto'o per savo laiką "Barcelona" klube dukart iškovojo UEFA Čempionų lygą ir triskart tapo Ispanijos čempionu.

Straipsnio įvertinimas: 8 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (7)

Milstas
3 45 04-11 20:34
MCsirgalius:
Tik priminsiu iskarto po dvieju sezonu Barca su Pepu 6 titulus per sezona pasieme.
O tau tik priminsiu, kad jau kitame sezone kai Eto paliko Barsą Eto laimėjo CL, sudarė nerealų duetą su Milito ir pusfinaly ištaškė pačią Barsą, kuri jo atsisakė. Vienareikšmiškai Eto laimėjo principinę dvikovą su Barsa ir Pepu, nepaisant to, kad po to jo karjera visiškai smigo.
Milstas
2 22 04-11 20:40
Vaidoshius:
https://www.goal.com/en-om/news/messi-is-the-greatest-ever-etoo/2ecugnten3zn1t4rfk06uis5x Ką sakei? :D Eto`o kaip ir didžioji dalis futbolo pasaulio laiko Messį geriausiu istorijoje, bet čia ne apie tai. Senai žinoma, kad Eto`o yra viena didžiausių šiukšlių bet kurios komandos rūbinėje, čia niekam ne paslaptis, o pas Guardiolą komandose turi būti tvarka ir geležinė drausmė. Eto`o taip ir nesugebėjo atleisti Guardiolai, kad Guardiola jo atsisakė, Eto`o ego tai buvo nepakeliamas smūgis ir jau 10 metų be sustojimo verkia ir veia šūdus ant Guardiolos pasitaikius pirmai progai :D Šiek tiek yra panašumų su Zlatano skausmu, jis taip pat niekada neatsigavo po Guardiolos antausio, bet Zlatanas turi kiaušinius ir visada vadina Guardiolą geriausiu arba vienu geriausių treneriiu nepaisant to, kad jo atsisakė, o tiesiog tiesiai šviesiai pasako, kad nesutarė su juo kaip su žmogum. Zlatano skausmas pastaraisiais metais gerokai sumažėjęs, daug labiau atsipalaidavęs apie tai kalba, bet va Eto`o dar ilgai nešios akmenį ant širdies :D
Jo jo jo, kas jau nesutinka besąlygiškai bučiuoti Gvardžiui užpakaliuko yra šiukšlės Kažkodėl Intere su paskutinių sezonų pensininkais sutarė kuo puikiausiai, net ir Maurui jis kuo puikiausiai tiko ir apturėjo puikų sezoną.
4 16 04-11 22:56
Pasirodo ne vienas ibra duxino pepa ir sitas dar
MettaworIdpeace
15 14 04-11 19:41
Tai tik dar karta irodo, kad tuo metu bet koks puolejas, buves mesio vietoje salia Xavi, Iniestos, bei tuo metu pasaulyje dominavusios Ispanijos rinktines zaideju pagrindu sudarytoj barselonoj, butu padares ta pati, ka dare ir mesis.
MCsirgalius
15 12 04-11 19:09
Tik priminsiu iskarto po dvieju sezonu Barca su Pepu 6 titulus per sezona pasieme.