Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

S. Niguezas trykšta pasitikėjimu: "Liverpool" taip pat turi silpnybių


Madrido "Atletico" saugas Saulis Niguezas pripažįsta, kad "Liverpool" šiuo metu demonstruoja įspūdingą sportinę formą, tačiau taip pat nenuvertina savo ekipos šansų.

Jau rytoj UEFA Čempionų lygoje prasideda aštuntfinalio etapas. "Liverpool" klubas atvyks į Ispanijos sostinę ir mes iššūkį "Atletico" komandai.

"Liverpool" šį sezoną Anglijos "Premier" lygoje per 26 rungtynes pasiekė net 25 pergales ir tik kartą sužaidė lygiosiomis.

Paklaustas apie šiuos įspūdingus "Liverpool" skaičius, S. Niguezas atsakė: "Vienintelis dalykas, ką galime padaryti, tai nutraukti šią seriją. Futbole nėra atminties – tai, ką padarei vakar, neturi prasmės."

Kalbėdamas apie "Atletico" rezultatus, futbolininkas teigė: "Iki Kalėdų turėjome gerą seriją, tačiau vėliau buvo sunkiau. Žmonės jau reikalavo mūsų "galvų". Manau, kad tai buvo neteisinga mūsų atžvilgiu, tačiau gyvenimas yra būtent toks.

Sirgaliai nušvilpinėjo tiek Cholo, tiek žaidėjus, jie yra labai reiklūs. Jeigu mums pavyks laimėti 2-3 rungtynes iš eilės, vėl viskas grįš į savo vėžes.

Žinome "Liverpool" stiprybes ir silpnybes bei būdus, kaip galime juos nubausti. Mums visą laiką reikėjo kovoti su stipriausiais klubais, todėl tai nėra kažkas naujo.

Privalome išspausti maksimumą iš namų rungtynių. Stadione bus neįtikėtina atmosfera, tikriausiai geresnė nei bet kada", – mintimis dalijosi ilgametis komandos žaidėjas.

Straipsnio įvertinimas: 5 4

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (12)

DeividaCFCs
2 18 02-17 19:56
Man Atletico, tai visuomet tokia labai nenuspėjama komanda bei pavojinga nesvarbu prieš ką žaistų. Atrodo gali būti ir blogos formos ir būti akivaizus rungtyniu autsaideris, bet niekam niekada nekyla labai didelės nuostabos jei jeims pavyksta nugalėti akivaizdų favoritą.
0 1 02-18 10:12
Kas benutiktu Madride , viska bus galima sutvarkyti Anfilde , visi sveiki geros formos , manau zengti tolyn problemu nebus ,Liverpool
1 2 02-18 09:41
Jei Ayletico tinkamai pastatys lėktuvą, gaus tada progų kontraatakose, o tada jau visko gali buti
0 0 02-19 00:22
prašoviau, vis dėlto Atleti ištempė ant savo stiliaus visomis priemonėmis. Kagi reik praryti karčią piliulę ir laukti atsakomojo mačo
0 0 02-18 22:52
Buvau pamiršęs kokio šlykštumo atletico komanda, vėl vaidyba, sukčiavimas, kliauničinimas, nešvarios situacijos. Žinoma jie kantrūs, to neatimsi iš jų