Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Šaltiniai: M. de Ligtas pasirinko "Man Utd" klubą


Patikimi šaltiniai Katalonijoje praneša, kad "Barcelona" planas prisivilioti abu talentinguosius Amsterdamo "Ajax" futbolininkus neišdegs.

Pasak žurnalisto Gerardo Romero, Matthijisas de Ligtas nepaseks savo tautiečio Frenkie de Jongo pėdomis. Gynėjas dabar yra arti susitarimo su "Manchester United".

"Raudonieji velniai" olandui garantuoja ne tik startinį vaidmenį komandoje, bet ir kontraktą, kurio jis užsiprašė su savo agentu Mino Raiola.

Minėtas šaltinis pabrėžė, kad derybos vis dar nėra baigtos, tačiau didesnė tikimybė, kad M. de Ligtas pasuks į Mančesterio komandą.

Pasak įvairių šaltinių, M. de Ligtas yra užsiprašęs 14 mln. eurų atlyginimo per metus, kurį jam pasiruošęs mokėti "Man Utd".

19-mečio gynėjo paslaugomis taip pat dar domisi Turino "Juventus" ir Miuncheno "Bayern".

Straipsnio įvertinimas: 13 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (16)

Benderis
11 60 05-25 21:23
toks jaunas o jau toks godus.. nu agentas irgi ne is kukliuju.. futbolas virto milijonieriu show tiek zaidejai tiek treneriai gauna beprotiskas bapkes.. na bet pati visuomene kalta kad daleido tai.. patys yra reklamu aukos ir uzzombuoti show ziurovai.. ir aukos.. nieko nesiskiria nuo romos laiku amfiteatru su gladiatoriu kovom - durniai ziuri [rotingi is to bapkes gauna ir valdo mases.. asmeniskai man vis maziau idomu tai darosi..
3 41 05-25 21:06
19metu zaidejas 14mln per metus
7 25 05-25 23:12
Tai yra vienintelis jaunas zaidejas uz kuri dabar galima permoketi. Jis yra lyderis, to ir truksta MU dabar. Butu mano pasirinkimas, as jam is karto duociau kapito raisty
Tiesto
 Tiesto
1 18 05-25 22:56
Nežinau ar jis vertas tokių pinigų ar ne, bet jis jau dabar yra žvėris. Jei reiktų rinkti geriausią ir perspektyviausią Pasaulio vidurio gynėją U-20, kas dar be jo šauna į galvą? Nelabai kas. Duokite kitą Japą Stamą.
1 15 05-26 09:37
290 per savaite alga. Nera kazkoks kosmosas. Plius esi garantuotas,jog zaisi starte ir busi vienas is lyderiu. Kitas dalykas,visi sportininkai supranta,jog jie nerobotai ir jie nezais 40-50 metu,kaip mes pvz rabotegis dirbam iki pensijos. Tad saskaitas uzpildyt reik kuo greiciau ir galvos nesukt. Bet ne kiekvienas mato faktus