• Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Šansas Argentinai: Islandija antrajame kėlinyje pralaimėjo Nigerijai (VIDEO)

18 valandą Volgograde įvyko paskutinės D grupės antrojo rato rungtynės. Savo pirmos pergalės siekusi Islandija nudegė – antrajame kėlinyje pabudę Nigerijos futbolininkai pasiekė pergalę rezultatu 2-0.

Rungtynės prasidėjo aktyviu Islandijos rinktinės žaidimu – jau per pirmas penkias minutes du pavojingus smūgius atliko Gylfi Sigurdssonas, tačiau užtikrintai į jo bandymus reagavo varžovų vartininkas.

Vėliau žaidimo rimtas kiek krito – Nigerija pabandė kelis kartus pavojingiau išeiti į ataką, tačiau nieko aštresnio Islandijos aikštės pusėje afrikiečiams nepavyko nuveikti.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Islandija buvo arti įvarčio, tačiau Alfredo Finnbogasono smūgis galva po standartinės situacijos skriejo greta virpsto.

49-ąją minutę netikėtai kito pirmasis įvartis – po puikaus Victoro Moseso perdavimo Ahmedas Musa techniškai baudos aikštelėje susistabdė kamuolį ir tiksliu smūgiu išvedė Nigeriją į priekį.

57-ąją minutę iš maždaug 30 metrų savo laimę pabandė Wilfredas Ndidi, tačiau smūgis tikslo nepasiekė – islandų vartininkas atmušė kamuolį už savo vartų.

Po praleisto įvarčio Islandijai atsitiesti buvo sunku – kol islandai bandė suregzti atakas varžovų aikštės pusėje, Nigerija itin pavojingai pereidavo iš gynybos į puolimą.

74-ąją minutę arti savo antrojo įvarčio buvo A. Musa – nigerietis iš maždaug 18 metrų pataikė į varžovų vartų skersinį.

Tačiau jau kitos atakos metu Nigerija vėl perėjo į ataką ir tas pats A. Musa, išmaudęs varžovų vartininką, pasiuntė į nokdauną islandus – 2:0.

81-ąją minutę Islandijai sugrįžo viltis – į Nigerijos vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. G. Sigurdssonui šia galimybe pasinaudoti nepavyko – saugo smūgis buvo itin netikslus ir rezultatas liko 2:0.

Per likusį laiką komandos daugiau įvarčių pelnyti nepavyko ir susitikimas baigėsi Nigerijos pergale.

Ši Islandijos nesėkmė yra palanki Argentinai – Kroatija po šių rungtynių užsitikrino pirmąją vietą grupėje, o Islandija kartu su argentiniečiais turi po vieną tašką. Argentinai paskutiniame grupės rate reikės įveikti Nigeriją ir laukti Islandijos nesėkmės ar lygiųjų prieš Kroatiją.

Nigerija 2 – 0 Islandija
54‘ [1 – 0] A. Musa
75‘ [2 – 0] A. Musa
83 G. Sigurdsson (Islandija) nerealizavo 11 m. baudinio

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (15) Seniausi (15) Geriausi (15) Anoniminiai (31)

cmp
cmp
4 21 06-22 20:25
forza juve:
cia db argentina netycia laimes 1-0 pries negrus ir tiem isimilejeliam gejam messis vel taps geriausias visu laiku zaidejas dievas :D nevykeliai
Jis ir yra geriausias. Esme , kad Sampaolis nesugeba komandos paruost lost be Messi. Prie Messio visada , be jokiu isimciu buna 2-3 zaidejai. 90 minuciu. Nera jam net kaip kamuolio priimt , o be jo komanda nezino ka daryt , laksto pasiklyde. Trenerio cia problema , tegul stato zaidima apie rinktine , kaip visos komandos , o ne viena zaideja , tada ir Messiui laisves atsiras. Siaip sansas gautas , dabar tereikia , kad plikis nustotu eksperimentuot. Leistu DiMaria , Dybala ir leistu chebrai lost.
1 8 06-22 18:08
Vaidoshius:
Nu ką, tikėkimės vikingai pripiso pakankamai alaus po eilinio stebuklus jau keturis metus besitesiančioje pasakoje, gal jau laikas pristabdyti būtų :D
ne, jie geri yra
0 4 06-22 23:28
Štai ir baigėsi Islandijos pasaka, kažkodėl 2 kėlinyje islandai lyg pasimetė, o Nigerijos afrika lakstė savo stichijoj.
Vaidoshius
4 6 06-22 21:45
Artestai, pastatyk savo valkatos terbą "Topsport", praturtėsi neregėtai Afrikancų treneriukas nerealiai padirbėjo su rinktinės mąstymu. Negrų pagrindinė problema yra disciplina, disciplina ir dar kartą discipliną, bet šitie žaidia tiesiog kaip iš vadovėlio, tik mažesnis pažaras ir iškart liuobia kamuolį kur toliau be jokių debiliškų minčių. Puolime taip pat nelekia karštom galvom, trūksta gal biškeli galutinio produkto, bet realiai žaidžia nebūdingai šaltu protu kaip afrikancų komandai. Bet va su taktika jau biškeli prasčiau, visą pirmą kėlinį salyno malkų sitlium svaidė kamuolius į baudos aikštelę. Čia nebūtų nieko tokio, jeigu priešininkai nebūtų aukštesni ir drūtesni vikingai, kur nusiėmė visus kamuolius Antram kėliny vikingai gavo pompą ir tada afrikancai sužibėjo visai kitomis spalvomis, gana solidžiai atrodė. Nu ką, dar vienas šansas Argentinai Manau į kitą etapą pateks, pasiims nygerius. Argentinos prastą pasirodymą su kroatais hiperbolizavo tai, kad visi tik peikė Argentiną, bet niekas neatkreipė dėmesio kaip gerai sulošė kroatai ir kaip nekeista bebūtų sulošė labai komandiškai. Po Kaliničiaus išvijimo lauk už drausmę galėjai pamanyti, kad ne viskas ten rūbinėje gerai, bet ko gero treneris tik išrovė piktžaizdę Sampaoli turi apie ką pagalvoti