Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Šiauliai" įveikė "Sūduvą"


2006-05-21 21:04:00
Praėjusiame sezone vos devinti likę, tačiau šiemet turnyrinės lentelės viršuje esantys "Šiaulių" futbolininkai dar kartą įrodė, kad jų namai - jų tvirtovė. Sekmadienį pralaimėjimą rezultatu 2-1 turėjo praėjusio sezono bronzos medalininkai Marijampolės "Sūduvos" futbolininkai.

Šiaulių miesto stadionas, 1500 žiūrovų
Teisėjas - Viktoras Chileckis
"%c00222" 2 - 1 Marijampolės "%c00125"
8` [1 - 0] Ilja Galyuza (11 m.)
41` [2 - 0] Gediminas Butavičius
67` [2 - 1] Karolis Jasaitis

"Šiauliai": Lukovičs; Lapeikis, Lunskis, Juodeikis, S.Galyuza; S.Butkus, Afanasenka (90` A.Garuckas), A.Šidlauskas, I.Galyuza, Atigbiolaye; Butavičius (80` Žukov)

"Sūduva": Padimanskas; Mikuckis, Gvildys, Samusiovas, D.Čigladze; B.Čigladze (57` V.Slavickas), Jasaitis, Maciulevičius, G.Slavickas; Cordeiro, Sagna

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau aštuntą rungtynių minutę, kai puolėjo Gedimino Butavičiaus uždirbtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo ir rezultatyviausiu "A Lygos" žaidėju tapo ukrainietis Ilja Galiūza. Po šio įvarčio "Šiauliai" neatsitraukė į gynybą ir toliau atakavo, tačiau abiejų komandų žaidimui įtakos turėjo pažliugusi aikštė, kurią abu treneriai po rungtynių pavadino "sunkia".

Nors pirmajame kėlinyje tai viena, tai kita ekipa turėjo iniciatyvą, tačiau kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkų persvarą padvigubino pats G.Butavičius, po gynėjų klaidos atsidūręs vienas prieš vartininką ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

Antrajame kėlinyje abi komandos žaidė aktyviai, o jam įpusėjus praėjusiame sezone "Žalgiryje" žaidęs Karolis Jasaitis smūgiu iš maždaug 30 metrų aukšta trajektorija nuginklavo "Šiaulių" vartininką. Po šio įvarčio rungtynių svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir turėjo kelias progas pasižymėti, tačiau tuo pasinaudoti galėjo ir "Šiauliai": rungtynėms artėjant į pabaigą vienoje situacijoje iš kelių metrų atstumo į vartus nepataikė G.Butavičius, o dar po kelių minučių į kamuolį nepataikė priešais vartus stovėjęs I.Galiūza.

Po rungtynių kalbėjęs "Šiaulių" strategas Saulius Vertelis buvo patenkintas savo auklėtinių žaidimu bei noru kovoti, o ypač rezultatu.

"Mūsų pagrindinis tikslas buvo nepralaimėti. Pirmu kėliniu esu visiškai patenkintas, žaidėjai įvykdė visas užduotis, susikūrėme nemažai progų įmušti, gaila, kad neišnaudojome, - kalbėjo S.Vertelis. - Antrajame kėlinyje gerai atrodė, tačiau kai praleidome įvartį, netrukus galėjome praleisti ir antrą. Dar per pertrauką perspėjau žaidėjus, kad neleistume mušti iš toli, nes pūtė vėjas, o pas juos yra žaidėjų, kurie gali įmušti. Taip ir atsitiko."

Tuo tarpu po rungtynių kalbėjęs "Sūduvos" strategas Algimantas Gabrys negailėjo ir griežtesnių žodžių apie savo komandos žaidėjus: "Rungtynės buvo nervingos, įtemptos, aikštė "sunki". Mūsų gynėjai padarė tokias vaikiškas klaidas. Neišnaudojome trijų puikių progų, kai rezultatas buvo 2-1."

"Mūsų komandos žaidimas manęs visai netenkina, - tęsė A.Gabrys. - Tokios klaidos - net aš jų nedaryčiau. Gynėjas "atmeta" kamuolį puolėjui, kuris pabėga su juo. Tai tragedija. Kadangi neturime nieko puolime, tenka gintis ir galiausiai patenkame į duobę. Tokių klaidų, kai priešininkai smūgiuoja iš kelių metrų, daryti negalima."

Trenerių komentarų garso įrašai .mp3 formatu:
[link="http://www.eurofootball.lt/audio/2006_05_21_Siauliai-Suduva_Gabrys.mp3"]Algimanto Gabrio komentaras apie rungtynes[/link]
[link="http://www.eurofootball.lt/audio/2006_05_21_Siauliai-Suduva_Gabrys2.mp3"]Algimanto Gabrio komentaras apie rungtynes (II dalis)[/link]
[link="http://www.eurofootball.lt/audio/2006_05_21_Siauliai-Suduva_Vertelis.mp3"]Sauliaus Vertelio komentaras apie rungtynes[/link]
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes