Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

S.Nasri pratęsė sutartį su „Man City“


Samiras Nasri pasirašė naują penkerių metų sutartį su „Manchester City“ klubu, praneša „Premier“ lygos čempionai.

27-erių metų saugas iš Prancūzijos susiejo savo ateitį su klubu iki 2019 metų po to, kai išgyveno renesansą komandos vairą perėmus Manueliui Pellegrini. Praėjusiame sezone jis įmušė 11 įvarčių.

„Aš esu labai laimingas, jog pasirašiau šią sutartį ir susiejau savo ateitį su „City“, – Nasri sakė klubo tinklalapiui.

Saugas, atvykęs į „miestiečių“ gretas iš Londono „Arsenal“ 2011-aisiais per 129 rungtynes „Man City“ gretose pelnė 22 įvarčius bei laimėjo du Premier lygos titulus ir Anglijos Lygos taurę.

„Dabar man 27-eri ir, jeigu paklausytumėte geriausių futbolo trenerių, jie teigia, kad geriausi saugo metai yra tarp 27-erių ir 30-ies, taigi, tikiuosi, jog atiduosiu savo geriausius metus City“, – pridėjo Nasri.

„Reikėjo laiko apsiprasti su gyvenimu Mančesteryje, nes kai persikraustai čia iš Londono, tai yra didelis pasikeitimas. Tačiau pernai viskas buvo tobula – džiaugiausi savo žaidimu, dabar man patinka gyvenimas Mančesteryje, jaučiuosi prisitaikęs bei manau, kad tai matėsi ir aikštėje“.

„Štai kodėl aš sutikau su naujuoju kontraktu – nes jaučiuosi kaip namie. Mūsų sirgaliai visada mane palaikė ir suteikia pasitikėjimo, kad sužaisčiau kaip galiu geriausiai.“

„Dabar nekantraudamas laukiu naujo sezono ir dar vieno titulo gynimo.“

Tarp vienuolikos Nasri įvarčių praėjusį sezoną buvo ir pirmasis tikslus smūgis lemiamame dėl titulo mače su „West Ham“ bei įvartis „Capital One“ taurės finale prieš „Sunderland“.

Vis dėlto saugas buvo netikėtai paliktas namuose, kai Didier Deschampso vadovaujama Prancūzijos rinktinė dalyvavo pasaulio čempionate Brazilijoje.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes