Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Socialinius tinklus susprogdinęs J. Mourinho: "Sterlingas turėjo būti pašalintas iš aikštės"


Jose Mourinho po pergalingų rungtynių prieš "Manchester City" teigė, kad Londono "Tottenham" kiekybinį pranašumą turėjo įgyti jau pirmojo kėlinio pradžioje.

12-ąją minutę Raheemui Sterlingui buvo parodyta geltona kortelė, kai šis pakelta koja įspyrė Dele Alli. Nepaisant to, kad epizodas buvo peržiūrėtas VAR kambaryje dirbusių arbitrų, puolėjui pavyko išvengti griežčiausios bausmės.

J. Mourinho po rungtynių pareiškė, kad sprendimas nebuvo teisingas.

"Esu be galo patenkintas savo vaikinų pasirodymu. Neslėpsiu, kad mums kai kuriose situacijose pasisekė, bet buvo ir tokių momentų, kuriuose sekėsi varžovams, pavyzdžiui, kai VAR nusprendė, kad Sterlingas neturi gauti raudonos kortelės", – po mačo sakė portugalas.

"Tai buvo labai akivaizdi raudona kortelė. Būtume turėję visiškai kitas rungtynes, jeigu likusias 75 minutes būtų tekę žaisti prieš dešimt "Man City" žaidėjų.

Kitose situacijoje, kaip ir Sonui rungtynėse su "Chelsea", raudona kortelė buvo parodyta, o čia – ne. Visgi vaikinai šiandien buvo fenomenalūs. Lloriso atremtas baudinys buvo fantastiškas. Dievas žinojo, kad ten nebuvo 11 m. baudinio", – su šypsena veide kalbėjo J. Mourinho.

Būtent po minėto 11 m. baudinio epizodas su J. Mourinho ir jo asistentu susprogdino socialinius tinklus. 40-ąją minutę, Ilkay'ui Gundoganui nerealizavus baudinio, R. Sterlingas gavo kamuolį baudos aikštelėje ir po susidūrimo su H. Llorisu krito ant žemės.

VAR peržiūrėjo ir šį epizodą, tačiau antrojo 11 m. baudinio prie "Tottenham" vartų neskyrė. J. Mourinho po šio sprendimo ant atsarginių suolo plačiai nusišypsojo, tačiau tada jo asistentas prisiminė, kad R. Sterlingas jau turi geltoną kortelę ir automatiškai už vaidybą turi gauti antrąją.

Su asistento nuomone sutikęs J. Mourinho žaibišku greičiu pasileido bėgti link ketvirtojo arbitro ir bandė įtikinti, kad R. Sterlingas turi būti šalinamas iš aikštės. Stratego reakcija ir per kelias akimirkas pasikeitusi nuotaika išspaudė ne tik socialinių tinklų vartotojų, bet ir studijoje dirbusių ekspertų šypsenas.

Straipsnio įvertinimas: 28 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (11) Seniausi (11) Geriausi (11) Anoniminiai (5)

 Gerard
3 47 02-03 12:53
Srėbk savo vemalus katastrofiška šiukšle (jo žodžiais) Vaidoshiau. Ką pastoviai pili ant kitų, visam pasauliui parodė tavo nuskriaustieji: Aguero niūrka, Sterlingo niūrka, Sterlingo kraupi pražanga. Kaip su ......... per snukį. Ir visur ištraukė FA bachūrai. Labai įdomu bus CL. Nors aš už EPL komandas, bet šiuo atveju intriguoja būsimi Vaidoshiaus komentarai po nesėkmės. Soriukas MC fanai.
Azza
 Azza
3 46 02-03 12:40
Kietas tasai Mauras yra, ka ir bepridursi
 Boobie
8 36 02-03 13:30
Vaidoshius:
Reikia pripažinti, kad kad ir kokį impotentiškai tragišką antifutbolą fosilija Vertėjas propaguotų, bet jis dažniausiai tikrai neblogai moka paprikolint :D :D Aišku būta ir ne itin malonių momentų, kai bandė velioniui Villanovai akis išdurti bei visokių paskalų ir skandalų kėlimas bandant sukiršinti visus aplink, nu bet čia čigonų mazgočių prigimtis tokia, prieš gamtą nepasipriešinsi :D
Visas ekipas, kurias treniravo Guardiola buvo čigoniškos. Bet didžiausias čigonas tai tik vienas Guardiola su savo vaidybomis, melagystėmis viešuosiuose ryšiuose ir atgyvenusiu žaidimu kamuilio smaukimu. Tad tinka ir fosilija Guardiolai žodis. Šlykščiausios visoje istorijos jo ekipos, šlykštūs žaidėjai ir šlykštūs apgailėtini kruvini arabų pinigai, su kuriais jau senai turėjo būt diskvalifikuoti iš visų turnyrų! Net nesuprantu kaip tokius galima net palaikyt.
CaptainAmerica
4 28 02-03 14:12
Tesiog keista kaip tokiuose situacijuose butent plikio komandos žaidejai niekada negauna raudonos korteles... Sterlingas neabejotinai didziausias slykstyne epl siuo metu. Fraudiola visalaik jaute simpatija tokiem daiveriam. Tad viskas suprantama. O mauras tai tesiog neitiketinas zmogus nuobodziam futbolo pasaulyje. Visalaik pakelia nuotaika.
 Gerard
0 18 02-03 14:15
Aligatoriau, su tavim galima kai kur sutikti, kai kur protingai pasiginčyti. Bet esmė kaušas Vaidoshius, kuris vienodus epizodus traktuoja absoliučiai priešingai, priklausomai nuo komandos. Mano paminėtos dvi niūrkos ir Sterlingo bauda prieš Ali, jei tai būtų ne MC o Liverpool veiksmai, 100% Vaidoshius rašytų mano žodžiais. Čia esmė. O normalūs visų komandų fanai, aišku, kad visada turi palaikyti saviškius, bet ne isteriškai ignoruojant faktus ir dergiant kitus. Vaidoshius MC fanų vėžys.