Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Spauda: Madrido "Real" ruošiasi atsisveikinti su trimis atakuojančiais žaidėjais


2019-04-19 11:40:35 Real Madrid C.F.

Artėjančią vasarą kaip reikiant sudėtį sustiprinti norintis Madrido "Real" klubas tuo pačiu turės ir atsisveikinti su keliais ekipos senbuviais.

Pasak žurnalisto Josepo Pedrerolo, Madrido "Real" prioritetas yra stiprinti atakuojantį arsenalą, kuriame šiuo metu ginklai yra neužtaisyti arba paprasčiausiai sugedę.

Puikią sportinę formą demonstruojantis Karimas Benzema liks pagrindiniu ekipos puolėju, tačiau taip pat yra didelė tikimybė, kad "Real" pasikvies Luką Jovičių.

Atsisveikinti žadama su dviem krašto puolėjais – Garethu Bale'u ir Lucu Vazquezu. Madrido "Real" taip pat nebemato Isco ateities komandoje, kurį greičiausiai bus norimą pakeisti Christianu Eriksenu.

Madrido "Real" tikisi, kad už šiuos tris futbolininkus gali gauti apie 200 mln. eurų. G. Bale'as ir Isco komandoje žaidžia nuo 2013 metų, o L. Vazquezas į klubą grįžo 2015 metais.

Straipsnio įvertinimas: 2 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (4)

gud
0 23 04-19 13:06
Marčius33:
Vazquezas, Isco gan neblogą žaidimą rodo, Isco manau kaip rotacijos žaidėją vietoj Modričiaus , Krooso pažaist tai tikrai verta pasilikt, nes kai jis žaidė mažai šiame sezone spėju kaina nusimušė kaip turi būt .
Isco be pozicijos Reale. Giliau Kroos/Modric pozicijoj negali, atraminiu negali, krašto puolėju - negali. Žaidėjas geras, bet nėr kur. Sąžiningiausia tokį talentą būtų paleist. Bet jam neturiu jokių priekaištų. Nekėlė bangų, dirbo sunkiai, myli komandą. Priešingai negu Bale.
Marčius33
2 8 04-19 12:49
Vazquezas, Isco gan neblogą žaidimą rodo, Isco manau kaip rotacijos žaidėją vietoj Modričiaus , Krooso pažaist tai tikrai verta pasilikt, nes kai jis žaidė mažai šiame sezone spėju kaina nusimušė kaip turi būt .
1 6 04-19 16:10
Nu Zidanas sakė ,kad Isco ir Marcelo neparduodami ,manau Isco tikrai liks ,nes prie Zidano daug žaidžia.
dovydasi15
0 0 04-20 08:52
Ta spauda rašo, kad tik rašyt. Paprasčiausios keliamos teorijos kažkokio žurnaliuhos,o visi rašo. Isco ir Vazquezas tikrai nebus parduoti, dėl Bale abejonių kaip ir nėra, kad išeis, tik įdomu kas ims ir už kokią kainą.