Visos rungtynės
Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Sporto analitikas apie: svarbiausius patarimus lažinantis, Lietuvos futbolo piramidę ir uždarbį (VIDEO)


2017-10-17 17:29:10 La Liga Premier League Čempionų Lyga

lažybų pragyventi sunku, tačiau įmanoma. Savo sukaupta patirtimi su lankomiausio šalies futbolo portalo "EuroFootball.lt" lankytojais pasidalino vienas sėkmingiausių Lietuvos sporto analitikų Deividas Snapkauskas, kuris internete geriau žinomas VicenteR slapyvardžiu.

Specialistas taip pat dirba vaikų futbolo treneriu bei yra pagrindinis Lošėjų asociacijos iniciatorius ir steigėjas.

Pristatome pirmąją interviu dalį, kurioje D.Snapkauskas atsakė į futbolo gerbėjų klausimus apie pasiūlymus dirbti bukmekeriu, Lietuvos futbolo piramidę, prasilošius asmenis ir pateikė du svarbiausius patarimus, kurie padės bent kurį laiką išlaikyti teigiamą balansą.

"Nesu sulaukęs pasiūlymų dirbti lažybų bendrovėse. Ko gero, pagrindinė priežastis yra ta, kad jos mane labai gerai pažįsta ir turi informacijos, kokiomis pinigų sumomis statau ir kiek uždirbu.

Lažybų bendrovės man gali pasiūlyti nedidelį atlyginimą ir darbą naktimis, tuo tarpu kai aš per vieną sėkmingą mėnesį galiu uždirbti tiek, kiek jos man sumokėtų per visus metus. Taip pat ir turiu daug laisvo laiko", - sakė sporto analitikas.

Asociacijos vadovas kritiškai atsiliepė apie Lietuvos bendrovių bandymus neleisti lažintis sėkmingiems lošėjams.

"Laiminčio lošėjo apribojimas yra kova su vėjo malūnais. Kol yra lažybų bendrovė, tol joje bus galima ir pastatyti.

Man yra uždrausta statyti Lietuvos bendrovėse, tačiau tai nereiškia, kad aš ten nestatau - yra kitų būtų išvengti apribojimų", - teigė D.Snapkauskas.

"Kasdien atlieku labai daug statymų, įskaičiuojant ir "Live" pasiūlą. Jei randu dėmesio vertą įvykį, tuomet ir statau. Negalvoju, jog jei šiandien esu atlikęs 20 statymų, verta sustoti."

Daugiau žiūrėkite video interviu:

VicenteR - ilgametis STATYMAI.com puslapio bendruomenės narys ir ekspertas, kuris jau ne vienerius metus sėkmingai gyvena iš sporto lažybų. VicenteR taip pat yra ir jaunųjų futbolininkų treneris. Nepaisant to, šis žmogus šiais metais tapo pagrindiniu lošėjų asociacijos iniciatoriumi ir steigėju. Lošėjų asociacija prieš keletą dienų žengė pirmuosius tvirtesnius žingsnius bei bendradarbiaudami su "Lietuvos ryto" televizija parengė reportažą apie lažybas ir jų užkulisius.

Straipsnio įvertinimas: 11 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
bauda jum
5 24 10-17 18:05
Nemanau, kad yra gerai, dalintis tokiais patarimais apie lazybas ir skatinti jas, zinant kiek cia vaiku ir kvailiu lankosi.. Kitose salyse netgi bauda galite gauti.Vistiek praktiskai kiekvienas pralos, nes tuo reikia labai rimtai uzsiimti ir skirti beveik visa savo laika.. O ta padaryti praktiskai vienetai gali padaryti.
pagalba
1 4 10-17 20:46
bauda jum:
Nemanau, kad yra gerai, dalintis tokiais patarimais apie lazybas ir skatinti jas, zinant kiek cia vaiku ir kvailiu lankosi.. Kitose salyse netgi bauda galite gauti.Vistiek praktiskai kiekvienas pralos, nes tuo reikia labai rimtai uzsiimti ir skirti beveik visa savo laika.. O ta padaryti praktiskai vienetai gali padaryti.
Tik per švietimą į aiškumą ir skaidrumą įmanoma. Kad apie seksą mokykloje nemokina, tai galvoji vaikai nesusigaudys ar kitų vartojamų ar leidžiamų dalykų? O švietimą matydami vaikų tėvai, galbūt pradės kažką stebėti ir pasidomėti. Kaip visada atrodo geriau stručio galvą Lietuvoje į smėlį ir tylėti, neišsišokti..
Aliosa
1 4 10-17 18:39
x:
Nieko daug naujo nesužinojau, bet neblogas interviu, ačiū.
Tai cia tik pirma dalis dar, reikejo klaust klausimu kai visi galejo
Goblinas
4 5 10-18 08:10
Sporto analitikas Zmogus priklausomas nuo lazybu (nesvarbu,kad pelna nesa,bet jis yra priklausomas) Zinote kokia geriausia reklama ?! Geriausia reklama yra buka,bet tuo paciu istringanti zmoniu galvose del bukumo, taciau tikslas buna pasiektas. Statymai.com puslapis yra geriausias pagalbininkas Lazybu Organizatoriams,o tokie losejai kaip VincenteR yra labai geras traukos objektas kadangi savo sekmes istorija ir savo statymus dalinasi viesai tokiu budu jis pritraukia zmones losti !!!! Paskaiciuota jog vos iki 2% loseju yra sekmingi. Tai isivaziduokite kai toks zmogus pritraukia 1000 sekeju ir itraukia juos i lazybas kas labiausiai laimi......... man juokinga kai jis aiskina jog kovoja pries lazybininkus tai kokia cia kova kai pats simtais atveda prasilosti zmoniu lazybininkams su savo statymu dalinimuosi......kad ikure asociacija ir bando duot per skura bei inesti tvarkos ir objektyvumo yra pagirtina taciau siulyciau jums ponas VincenteR nebesidalint staymais, nepardavinet ju ir kitiems pliusuojantiems losejams lygiai ta pati reiktu daryt, pliusuokite jus sau savo uzdarame rate bendraukite nes jusu viesas demonstravimas gero gyvenimo is lazybu prie blogo gyvenimo priveda simtus gal tukstancius zmoniu... cia patarle is kitos puses tiktu: Gesinat lauza malkomis...Sekmes kovoje.
papadopolas
2 3 10-17 23:02
ChelseaFC FcukLoserpool:
Bliama jau vien is jo rozos matosi kad virtualiam guvenime guvena, nekalbu jau apie tai kiek prasiloses yra.. loseju taisykle nr 1 negalima statyt N statymu. Isvis negalima dartyt daugiau nei 1-2 statymys savaitej.. bet sis idiotas per diena daugiau nei 20 ikabina. Tikras profas. Tirkiausia jo stafkes yra accos po 30 komandu :))
sekmes uzdirbant statant 2 statymus savaitej pvz as sian jau padariau 7 statymus is kuriu 5 praejo. turiu apciuopiama pliusa. Jokio skirtumo kiek statymu atlieki, klausimas kokiu kof ir koki procenta pataikai. uztenka statyt ne mazesniu nei 1,8 kof ir pataikyt 57-60% ir jau turi apciuopiama pliusa.