Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

"Sūduvos" varžovų treneris: "Abiejų komandų šansai yra vienodi"


2019-08-22 11:36:20 Europos lyga FK Sūduva

Marijampolės "Sūduvos" šį vakarą laukia bene svarbiausios sezono rungtynės – UEFA Europos lygoje prasideda paskutinis ir lemiamas atrankos etapas.

"Sūduvai" kovoje dėl patekimo į pagrindinį Europos lygos etapą atiteko tituluotas varžovas – 30 kartų Vengrijos pirmenybėse triumfavęs Budapešto "Ferencvaros" klubas. Pirmoji komandų akistata įvyks Marijampolėje, o atsakomosios ir patekimą į grupių etapą nelemsiančios rungtynės po savaitės kelsis į Vengriją.

Trečiadienį treniruotę Marijampolės stadione surengusios "Ferencvaros" komandos treneris iš Ukrainos Serhijus Rebrovas pagarbiai atsiliepė apie Lietuvos čempionus ir pripažino, kad nebus lengva konkuruoti su fiziškai galinga "Sūduvos" ekipa.

"Visi supranta, koks yra svarbus šis etapas. Mes turime būti pasiruošę tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Žinau, ką reikštų klubui ir fanams patekimas į grupių etapą. Visgi dabar noriu pamiršti tokias mintis ir kuo įmanoma geriau paruošti komandą", – spaudos konferencijoje sakė strategas.

"Stebėjau "Sūduvos" komandos žaidimą ir galiu pasakyti, kad ji turi puikią gynybą ir greitus žaidėjus puolime. Mes turime būti pasiruošę viskam – bet kokiam atsitiktinumui ir taktiniam pasikeitimui", – tęsė praeityje garsus ukrainiečių futbolininkas.

Paklaustas, ar laiko savo komandą favorite patekti į grupių etapą, S. Rebrovas iškart atsikratė favorito etiketės: "Šiame etape nebėra komandų, kurios galvoja, kad turi daugiau šansų už kitus. Taip galvoti būtų didelė klaida. Abiejų komandų galimybės yra vienodos – 50 ant 50. Mes privalome gerbti savo varžovą."

Straipsnio įvertinimas: 12 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (16)

2 30 08-22 12:59
Na kagi tikuos siandien bus istorijos pradzia,EL grupiu link.
ACapone
1 24 08-22 13:07
Tikiuosi, kad suduva suteiks galimybe pirma karta stebeti lt komanda euro sezone.
0 12 08-22 15:10
Legenda Rebrovas
TomasHalaMadrid
3 11 08-22 14:46
SUDUVA jus galit ir jus, tai padarysit!
LaisvasVejas
2 9 08-22 15:00
SUDUVA SUDUVA