Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Susirūpinimas PSG stovykloje: E. Cavani buvo pakeistas dėl traumos


Paryžiaus "Saint-Germain" stovykloje – didžiulis susirūpinimas dėl Edinsono Cavani.

Paryžiaus komandos jau antradienį laukia UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio dvikova prieš "Manchester United". PSG futbolininkai "Ligue 1" pirmenybėse šiandien pranoko "Bordeaux", tačiau galimai neteko E. Cavani.

42-ąją minutę E. Cavani įmušė pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos, tačiau šis netrukus susigriebė už savo šlaunies ir nebegalėjo tęsti rungtynių.

Thomas Tuchelis po rungtynių teigė: "Tikrai negeros naujienos. Kiek žinau, tai ne pagrindinis šlaunies raumuo, o vienas iš šalia esančių. Mes turime palaukti ir pažiūrėti, kokia jo situacija. Nežinau, tikrai nežinau, ar dėl šios traumos jis negalės žaisti prieš "Man Utd".

PSG į Mančesterį vyks be Neymaro, todėl dar ir E. Cavani netektis būtų didžiulis smūgis Prancūzijos čempionams.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (9)

Vaidoshius
14 11 02-10 00:40
Olė efektas Žudikas kūdikio veidu gimęs po laiminga žvaigžde. Pyzda P$G naftotiekiui, Moneymaro nėra, Verratti traumuojasi be sustojimo, Cavani susitraumavo, karočia, byra projektas nevaikiškai Kažkaip net gaila darosi, šitiek metų ČL jiems visiška žopa, nieko neparodo, net kovos normalios neduoda.
 apl8
8 3 02-10 11:12
Gal dunduk tu nebesvaik, gal pasižiūrėk praeitų metų rungtynes barsa-psg ir suprasti kad sėkmė čia nepriciom kai teisėjai laksto prisikise pilnas kišenes €€€. O manU jei laimes tai laimes savo jėgomis be niekieno pagalbos avinėlį tu, nebestumk ant manU čia tau ne Barselonos šiukšles