Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Tarsi pergalė finale: PSG žaidėjai po dvikovos su BVB surengė audringą fiestą


Paryžiaus "Saint-Germain" komanda po pergalės UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje surengė tikrą fiestą savo stadione.

Thomo Tuchelio treniruojama komanda atsitiesė po pralaimėjimo Vokietijoje ir savo tvirtovėje svečius iš Dortmundo nugalėjo 2:0. Tai PSG klubui atnešė kelialapį į ketvirtfinalį.

PSG ekipai šios rungtynės nebuvo įprastos – triumfuoti po įvarčių teko visiškai tuščiame stadione. Dėl koronaviruso grėsmės sirgaliai negalėjo patekti į stadioną, tačiau jų tai nesustabdė – prie stadiono buvo išsirikiavusi tūkstantinė fanų minia ir visą rungtynių laiką kūrė atmosferą.

PSG futbolininkai tokio palaikymo pro pirštus nepraleido – po rungtynių jie triumfavo kartu su sirgaliais. Laywinas Kurzawa ryžosi net palikti stadioną ir pergalės dainas dainavo sirgalių minioje.

Be to, paryžiečiai neliko skolingi ir pirmųjų rungtynių skriaudikui – Erlingui Brautui Haalandui, kurio įvarčio šventimą mėgdžiojo tiek rungtynių metų, tiek po jų. Teigiama, kad Neymaras ir Kylianas Mbappe su norvegu buvo įsivėlę į žodžių karą socialinėje erdvėje.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (1)

1 25 03-12 12:37
Kad ir kaip nemėgčiau situ paryziaus kanalizacijos žiurkiu turiu pripažinti kad psg ultros vienos geriausiu europoje. Pamenu kaip pries metus buvo nuvyke i mančesteri tai psg ultros tesiog užvalde visa miesta su savo skanduotem. Ir pasistenge kaip reikiant kad ju komanda jaustusis kaip namie old trafforde Aišku anglu sirgaliai nesupranta tokiu dalyku Jie pries mača ipisa pora pintu ir stovi po to stadijone rankas sudeje ir skanduoja viena ta pačia skanduote perkreiptom mordom