Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Teisininkas parengė įspūdingos vertės bylą prieš S. Ramosą


Teisininkas iš Egipto Bassemas Wahba padavė į teismą Sergio Ramosą, su kuriuo susidūręs Mohamedas Salah patyrė traumą bei negalėjo tęsti UEFA Čempionų lygos finalo.

"Liverpool" lyderis akistatoje su Madrido "Real" sužaidė vos pusvalandį, nes susižeidė rankos raiščius, dėl ko jam kilo grėsmė praleisti ir artėjantį pasaulio čempionatą.

Už šį epizodą Wahba krašto puolėjui bei Egipto žmonėms sieks priteisti net 1 mlrd. eurų.

"Ramosas tyčia sutraumavo Salah ir turėtų už savo veiksmus būti nubaustas", - teisininkas pasakojo kanalui "Sada El-Balad". "Parengiau bylą ir skundą FIFA."

"Reikalausiu kompensacijos, galinčios viršyti 1 mlrd. eurų, už fizinę bei psichologinę žalą, kurią Ramosas sukėlė Salah ir egiptiečiams."

Jeigu įvyktų neįtikėtina baigtis ir Wahba laimėtų, jis pasižadėjo pinigus pervesti į humanitarinės pagalbos fondą "Long Live Egypt".

Straipsnio įvertinimas: 24 12

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
M-NUS
5 63 05-28 22:32
Nu nesu rasistas aš, bet sakykit ką norit, muslimai točnai pačiuožę, kai kalba eina apie futbolą. Jūs pabandykit pasifollowint kokį nors international futbolo puslapį feisbuke ir pažiūrėt kaip ir ką jie ten komentuoja. Tai palyginus mes čia eurofootball'e su Vaidoshium priešaky kaip džentelmenų lyga aptarinėjanti futbolą prie viskio taurės.
MU/BAYERN
5 48 05-28 21:26
Ne nu jei is zaideju uz prazangas svelnesnias ar grubesnes pinigu bus galima prisiteist tai jus isivaizduokit koks futbolas bus... messi nuo savo aikstes puses ramiai kamuoli nusivarytu. O tie kurie milijonu is klubu negautu tai is teismu neiseitu
Matijoshius
2 36 05-28 22:45
Chebra, aš jums atskleisiu paslaptį: Wahba - lietuviškai išvertus yra Vaidoshius
ceramid
6 35 05-28 21:02
ir dar kartą iš ko tik nepasidaris reklamos visokie klaunai "teisininkai"
ggf
9 22 05-28 21:27
Nu naxui Ramosui pizdec jaučiu be kelniu liks žmogus