Telšių "Džiugui" - liūdna rungtynių baigtis Panevėžyje

Šeštadienį FK „Panevėžys“ savo aikštėje žaidė draugišką susitikimą su šalies Pirmoje lygoje rungtyniaujančiu Telšių „Džiugu“. Šias rungtynes, vykusias „Aukštaitijos“ stadione, panevėžiečiai laimėjo rezultatu 2:0 (1:0).

Nuo pat mačo pradžios šeimininkai turėjo iniciatyvą ir dominavo aikštėje. 24-ąją susitikimo minutę „Panevėžio“ futbolininkams pirmąjį įvartį pelnė Rokas Stanulevičius. Pirmajame kėlinyje panevėžiečiai turėjo dar tris neblogas progas pasižymėti, iš kurių viena buvo šimtaprocentinė. „Džiugo“ futbolininkai iki pertraukos irgi vieną sykį rimčiau grasė šeimininkų vartams.

Po pertraukos vaizdas aikštėje buvo panašus kaip ir pirmajame kėlinyje. „Panevėžio“ treneriai atliko daug keitimų, o po jų aikštėje pasirodę futbolininkai kovojo negailėdami jėgų. Antrojo kėlinio viduryje Sebastianui Vasquezui pavyko nuginkluoti „Džiugo“ vartininką ir rezultatas tapo 2:0 šeimininkų naudai. Per likusį iki rungtynių pabaigos laiką daugiau pasižymėti nepavyko nei šeimininkams, nei svečiams.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo pelnytą „Panevėžio“ komandos pergalę rezultatu 2:0.

Šiame susitikime „Panevėžio“ treneriai Aleksandras Kurtijanas ir Dainius Gleveckas aikštėje išbandė visus šešis šiuo metu klubo peržiūroje esančius naujokus.

Liepos 24 dieną, trečiadienį, FK „Panevėžys“ namuose žais dar vienerias draugiškas rungtynes. Šį kartą panevėžiečių varžove bus Rygos SC „Albatroz“ komanda, rungtyniaujanti Latvijos II lygos pirmenybėse. Trečiadienį draugiškas susitikimas tarp „Panevėžio“ ir „Albatroz“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.