Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Ter Stegenas: "Barca" žygiuoja trijų titulų link


"Barcelona" vartų sargas Marcas-Andre Ter Stegenas mano, kad jo atstovaujamai komandai šį sezoną gali pavykti iškovoti tris svarbiausius klubinius trofėjus.

Katalonijos futbolininkai jau yra Karaliaus taurės finale, iki Ispanijos "Primera" pirmenybių likus žaisti trijoms rungtynėms užima pirmąją vietą ir tęsias kova dėl UEFA Čempionų lygos trofėjaus.

"Mes padarėme didžiulę pažangą nuo sezono pradžios", - teigė vokietis. - Pati pradžia buvo itin sunki, tačiau sunkiai dirbome ir, manau, kad esame patobulėja".

"Dabar esame geroje pozicijoje tiek Ispanijos čempionate, tiek Karaliaus taurės turnyre. Vis dar varžomės dėl Čempionų lygos trofėjaus ir tikimės, kad iki sezono pabaigos pavyks visuose turnyruose pasirodyti sėkmingai.

Čempionų lyga visada yra ypatinga. Manau, kad kiekvienas žaidėjas ir treneris svajoja apie šį trofėjų. Triumfas šiame turnyre yra vienas didžiausių pasiekimų futbole", - pridūrė Ter Stegenas.

"Barcelona" klubui Čempionų lygoje rytoj teks susikauti su Miuncheno "Bayern" ekipa.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

10 3 05-05 14:32
nu viena titula tai tikrai paims,tai karaliaus taure,o kitus du svarbiausius,tai dar didelis klausimas.nu laukti liko nebeilgai ir paziuresim kuo cia dar viskas baigsis.
18 1 05-05 15:56
Na jeigu 2 titulus iškovos tai jau bus pasiekimas, o apie treble Barcai teliks pasvajoti šį sezoną