Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

"Tottenham" paneigė prognozes dėl galutinės stadiono statybų sumos


2018-09-21 17:03:56 Premier League Tottenham Hotspur FC

Londono "Tottenham" vadovybė tiki, kad prognozuojama naujo stadiono statybų galutinė suma, kuri, neva, turėtų siekti 1.2 milijardo svarų sterlingų, yra iš piršto laužta. Klubas tiki, kad pavyks tilpti į 1 milijardą svarų sterlingų. 

Komandos savininkas, Daniel Levy, pasirašė kontraktą dėl naujo stadiono statybų už 850 milijonų sumą. Tačiau statybos vėluoja, stadiono statybas atliekanti įmonė "Mace" yra įpareigota sumokėti vėlavimo išlaidas. Taip įvyko dėl to, kad statybų įmonė "Multiplex", kuri buvo atsakinga už legendinio "Wembley" stadiono statybas darbus taip pat vėlavo priduoti šį legendinį statinį, tačiau užsakovai turėjo patys sumokėti vėlavimo išlaidas. 

Statybų ekspertai teigia, kad dėl vėlavimo ir kitų problemų "Tottenham" klubui nepavyks įtilpti į pradinį biudžetą ir prognozuoja, kad biudžetas sieks bent 1.2 milijardo svarų sterlingų. 

"Spurs" nėra paskelbę stadiono atidarymo datos, tačiau tikėtina, tai nebus anksčiau negu kitų metų pradžioje.

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Max
1 8 09-21 18:12
Parduos kane ir eriksen ir viskas susitvarkys
.
0 4 09-21 20:07
Ne totes fanas, bet kada bayern ar juve stadionus statesi tuo metu ir sumos mazesnes buvo...
totes fanas
3 6 09-21 22:08
nukeltas del to nes dar daug like padaryt, per skubejima prisidare bedu , zmones dirba dviem shiftais po 12 valandu 7 per savaite, spaudimas per didelis todel lenda kasekai kazkas nedadaryta ir pan. nepraeina saugumo. pats dirbu stadione. o del kainos kazkas rase, kad uz tokia suma stato, tai jus per savo gyvenima nepamatysit tokiu dalykeliu koki bus tame stadione, kazkoks kosmosas, kazin ar per ateinancius 10 metu ar 20 kazkas tures toki stadiona. peace . COYS
nvm
1 1 09-21 20:29
Kitų metų pradžios??? Prieš mėnesį tikėjosi, kad su Liverpuliu atidarymo rungtynės bus, o dabar keliem mėnesiam nukėlė??
Bymbis
5 3 09-21 19:05
Prireiks 10 metu kol ju tas stadionas atsipirks.. nebutu anglai debylai uz tokia suma statytia.. paziurekit uz kiek bayernas pasistate arba tas pats juventus