Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

"Tottenham" paskutinėmis akimirkomis palaužė "Aston Villą"

Sekmadienio popietę sužiastos dar vienerios Anglijos "Premier" lygos rungtynės.

Svarbią pergalę dramatiškoje kovoje iškovojo Londono "Tottenham" ekipa, kuri išvykoje pačioje mačo pabaigoje rezultatu 3:2 palaužė "Aston Villą".

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie į priekį išsiveržė jau 9-ąją minutę po to, kai kamuolį į savo vartus nukreipė "pentinų" gynėjas Toby Alderweireldas.

Tas pats belgas 27-ąją minutę kamuolį pasiuntė jau į kitus vartus ir išlygino rezultatą.

Jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką "Tottenham" gavo progą mušti 11 metrų baudinį, kurio nerealizavo Heung-min Sonas, tačiau tas pats korėjietis pirmasis prišoko prie atšokusio kamuoliu ir išvedė svečius į priekį.

Antrąją mačo dalį ir vėliau sėkmingiau pradėjo "Aston Villa", kuri rezultatą išlygino jau 53-ąją minutę po tikslaus Bjorno Engelso smūgio galva.

Kai jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, grubiai suklydo vienas iš šeimininkų gynėjų, o tuo pasinaudojęs Sonas per teisėjo pridėtą laiką išplėšė be galo svarbią pergalę "Tottenham" ekipai.

Londono ekipa "Premier" lygoje šiuo metu žengia penktoje vietoje, "Aston Villa" - 17-oje.