Trijų įvarčių deficitą panaikinusi "Borussia" išplėšė tašką mače su autsaideriais

Penktadienį Vokietijoje startavo 12-asis "Bundesliga" pirmenybių turas.

Vienintelėse vakaro rungtynėse užfiksuotas netikėtas rezultatas - Dortmundo "Borussia" namuose lygiosiomis 3:3 sužaidė su "Paderborn" ekipa.

Svečiai itin sėkmingai pradėjo rungtynes ir jau 5-ąją minutę baudos aikštelėje visiškai be priežiūros paliktas Streli Mamba išvedė savo komandą į priekį.

37-ąją minutę tas pats S. Mamba iššoko vienas prieš varžovų vartininką ir padvigubino "Paderborn" pranašumą.

Prieš pat pertrauką BVB gavo dar vieną skaudų smūgį - 43-ąją minutę trečiąjį svečių ekipos įvartį pelnė Gerritas Holtmannas.

Po tragiško pirmojo kėlinio šeimininkai itin sėkmingai pradėjo antrąjį - jau 47-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Jadonas Sancho.

BVB kontroliavo žaidimą antroje mačo dalyje, tačiau dar labiau prie varžovų priartėti sugebėjo tik 84-ąją minutę, kai galva kamuolį į vartus nukreipė Axelis Witselis.

Jau per teisėjo pridėtą laiką puikaus perdavimo iš J. Sancho sulaukęs Marco Reusas sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti tašką Dortmundo ekipai.

BVB, surinkusi 20 taškų, žengia penktoje turnyrinės lentelės vietoje, "Paderborn" lieka paskutinėje.