Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Turkijos statybų milžinę Kaunas veja iš stadiono konkurso


A.Karaliūnas, lrytas.lt 2018-06-12 15:30:26

Turkijos statybų milžinui „Kayi Construction“ Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadiono rekonstrukcijos konkurse pralaimėję vietos verslininkai susivienijo su politikais ir siekia sužlugdyti projektą, rašo lrytas.lt.

Tokia jo baigtis labiausiai pakenktų kauniečiams. Konkurso komisija palankiausiai įvertino žinomos Turkijos grupės „Kayi Construction“ pasiūlymą, kuriuo įsipareigojama per 20 mėnesių stadioną ir visą sporto kompleksą rekonstruoti už 34,95 mln. eurų.

Antroje vietoje liko Vilniuje registruota bendrovė „Versina“, kurios sąmata buvo maždaug puse milijono eurų didesnė. Komisijos sprendimą teismui apskundė iš konkurso pašalinta Lietuvos įmonė „LitCon“, o netrukus – ir bendrovė „Versina“.

Vėliau viešojoje erdvėje pasklido kai kurios Turkijos įmonės pasiūlymo detalės, neva keliančios rimtų abejonių dėl kai kurių tarifų pagrįstumo.

Vienas labiausiai aptarinėjamų dalykų – statybų aikštelės įrengimas, kuris įvertintas daugiau kaip 4,5 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 4 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Žilvis
0 20 06-12 16:27
Galėtų įstatymiškai kaip nors įteisint, kad valstybinės svarbos objektų statybos negalėtų vilkint tokiais durnaid teismais, nes taip ir liksim su arimais
0 19 06-12 15:56
Koks skirtumas kiek kainuos statybos aikštelės įrengimas. Svarbiausiai normalu stadiona pastatytu
Tolisso
0 18 06-12 16:35
Vėl grįšim prie to, kad bus vilkinamas šis projektas, tam kad po biški įtakos zoną pasiimtų koks "savų" bičų projektas, o turkai liktų ant ledo. Viskas vardan asmeninių trumpalaikių interesų, pathetic.
Azza
2 11 06-12 17:46
Neišmanau nieko šitoj srity, bet jei Lietuviai laimėtų konkursą, tai stadioną matysim kaip savo ausis... Žinom kaip jie dirba
mersas
1 5 06-12 17:03
„LitCon“ ir „Versina“ mato puikią galimybę nugręžti konkrečiai, bet pralaimėję konkursą(patys siūlė brangesnį projektą) pradėjo kabinėtis dėl visko.. Teisme ieškiniai buvo atmesti, tai Lietuvos įmonėms nepavyks pavogti daug milijonų.. O kaip gaila