Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

UEFA fanų metų komanda – su K. Mbappe, bet be M. Salah


2019-01-11 16:07:10 Čempionų Lyga

UEFA penktadienį galiausiai paskelbė apklausos, turėjusios išrinkti geriausią 2018 metų žaidėjų vienuoliktuką, rezultatus.

Futbolo sirgaliai iš viso pasaulio uefa.com svetainėje galėjo pasirinkti geriausius žaidėjus iš kiekvienos pozicijos. Apklausoje iš viso dalyvavo daugiau nei 1,8 mln. žmonių.

Vartininko pozicijoje sirgalių numylėtiniu tapo "Barcelona" atstovas Marcas-Andre ter Stegenas, nurungęs tokias kolegas kaip Janą Oblaką, Keylorą Navasą ir Davidą Geą.

Gynyboje dominuoja Madrido "Real" klubo atstovai, tačiau tai nėra didelės staigmenos – "baltieji" praėjusį sezoną triumfavo Čempionų lygoje. Į sąrašą pateko Sergio Ramosas, Raphaelis Varane bei Marcelo, prie jų prisijungė "Liverpool" gynybos ramstis Virgilis van Dijkas.

Saugų linijoje yra šiokių tokių netikėtumų – greta geriausios planetos futbolininko Luka Modričiaus yra įsitaisę du "Chelsea" atstovai: Edenas Hazardas ir N'Golo Kante. Jie už savo nugaros paliko tokius žaidėjus kaip Toni Kroosą, Keviną De Bruyne ir kitus.

Puolėjų trejetą sudaro Kylianas Mbappe, Cristiano Ronaldo ir Lionelis Messi. Vietos neatsirado nei Mohamedui Salah, nei Neymarui.

UEFA fanų metų komanda:

Straipsnio įvertinimas: 7 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (11)

Žuvies
13 14 01-11 18:25
klaidomis:
Nors ir Liverpool fanas esu bet būkime sąžiningi save. Pagal mane salah tik vieno sezono fenomenas jam iki tikro stabilaus puolėjo reikia dar užaugti.
Pažiūrėk listą daugiausia įvarčių mušančių žaidėjų. Tai vis dar vieno sezono? nebejuokink žmogau
18 19 01-11 17:56
Nors ir Liverpool fanas esu bet būkime sąžiningi save. Pagal mane salah tik vieno sezono fenomenas jam iki tikro stabilaus puolėjo reikia dar užaugti.