Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

U.Emery dienos PSG - suskaičiuotos?


Paryžiaus "Saint Germain" komanda planuoja pakeisti vyr. trenerį.

"Yahoo" praneša, kad 46-erių ispanas Unai Emery jau sausio mėnesį bus atleistas.

"Ligue 1" klubo vadovai iki šiol yra nepatenkinti praėjusio sezono rezultatais, o specialisto padėties nepagerino atvykęs bei dažnai kaprizus rodantis puolėjas Neymaras.

Pranešama, kad PSG svajoja nusamdyti "Chelsea" trenerį Antonio Conte, kuris nesutaria su Londono ekipos savininku Romanu Abramovičiumi.

Italo atstovai jau buvo susisiekę su "Ligue 1" klubu ir išsiaiškino, kokias darbo sąlygas galėtų pasiūlyti viena turtingiausių pasaulio komandų.

Straipsnio įvertinimas: 5 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
TO PSG4ever
5 46 11-13 17:38
Nuo kada cia priviso psg fanu kaip grybu po lietaus
lol
3 22 11-13 20:41
Sako 6 metus PSG fanas, koks skirtumas, kad tu čia išvardinai ju tuos ketvirtfinalius? Visi ta žino, bet nesi tu fanas 6 metus. Tapai fanų tik po Jr.Gyvatės perėjimo. Beja, šiais metais vėl tik ketvirtfinalis matosi, nes krisit nesvarbu, kad prisipirkot ten tu žaidėjų. Reiks, Messi vienas padarys Kataro pinigučius, reiks ir Realo žvaigždutės supizdins. Nėra skirtumo, nebeilgai būsi tu PSG fanų.
PSG4EVER
8 26 11-13 17:37
Labai liūdna būtų, ypač todėl, kas pastarąjį sezoną demonstruoją komanda įspūdingą forma tiek Ligue 1 tiek UEFA. Tai atleisti vidurį įkarščio čempionatų būtų labai kvaila.
durnelis
3 17 11-13 19:13
PSG neturi fanu visi ju faniuksciai tai spoguoti vaikigaliai kurie moneymaro fanai laksto per klubus
demon76
0 9 11-13 21:54
o man va kaip tik po visu situ zvaigzdziu atejimo PSG paliko kaip ju fanui nebemieli.kol taskesi po savo prancuziska bala,visad juos norejosi matyti kuo auksciau. o dabar visa sita s pakilimas man dirbtinas,nera to ka seniau su komandomis padarydavo treneriai.ziurekit kad ir dabar,treneris 0 vietoje,rezultatai neprasti,zaidejai-princeses oziuojasi ir treneris turi eit lauk tai cia tipo dzin kas laksto palei sonine linija,zvaigzdes ir be jo viska padarys issigime futbolo pasaulis ir tiek