Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

V. Čeburinas baltos vėliavos dar nekelia: "Futbole visko būna"


fksuduva.lt 2018-07-25 11:09:51 Čempionų Lyga FK Sūduva Crvena Zvezda Belgrade

Lietuvos čempionų pirmasis bandymas antrajame UEFA Čempionų lygos atrankos etape baigėsi nesėkmingai - Belgrado „Crvena zvezda“ marijampoliečius sudorojo rezultatu 3:0.

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po rungtynių teigė, kad įvarčius komanda paleido, pirmiausia, dėl savo pačios klaidų.

„Laukėme didelio spaudimo, juo labiau, kad varžovus taip palaiko aistruoliai. Rungtynių pradžioje buvo abipusių atakų, „Crvena zvezda“ bandė didelėmis jėgomis pulti, todėl kartais sulaukdavo nedidelių kontratakų, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris.

„Tačiau kaip futbole būna, įvartis atėjo. Jis buvo pelnytas situacijoje, kuriai ruošėmės, žinojome, kad reikia uždengti būtent tą zoną, iš kurios buvo pelnytas įvartis. Antrasis įvartis taip pat krito dėl mūsų klaidos. Visa tai iš karto paliko savo pėdsaką. Antrajame kėlinyje įvartį lėmė individualūs veiksmai, tačiau ir mes nepasaugojome vidurio zonos. Esu patenkintas savo žaidėjų atsidavimu, tačiau žaidimo kokybe treneriai retai būna patenkinti.“

Pasak V. Čeburino, komandai pakenkė ir neplanuotas ankstyvas keitimas.

„Starto sudėtis greitai pasikeitė, nes teko keisti Mihretą Topčagičių. Tai keičia rungtynių planą, nors po keitimo aikštėje pasirodęs žaidėjas ir atiduoda visas jėgas, stengiasi, – sakė „Sūduvos“ strategas. – Jau pirmojo kėlinio viduryje traumą patyrė ir atraminis saugas Giedrius Matulevičius, kurį vėliau taip pat teko keisti, nes trauma neleido žaisti iš visų jėgų.

Lietuvos čempionų treneris teigė, kad komanda nesudeda ginklų ir po savaitės per rungtynes namie sieks atsitiesti.

„3 įvarčiai – daug, bet futbole visko būna. Yra didelis mūsų noras, daug pastangų, analizuosime savo veiksmus ir lauksime „Crvena zvezda“ pas mus. Stengsimės taisyti padėtį, – tvirtino V. Čeburinas. – „Crvena zvezda“ yra didelis aukščiausio lygio klubas, turi visose pozicijose lygią sudėtį, tačiau ir su jais galima žaisti. Tam reikia aikštėje atiduoti maksimumą jėgų ir daugiau.“

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (4)

Azza
 Azza
2 16 07-25 11:54
Nereikia nusiminti, iš pirmo bandymo patekti į ČL nelabai įmanoma. Tam reikia nuosekliai dirbti visose organizacijos srityse (Skautingas, marketingas, akademija ir t.t.). Sūduva jau ir taip užkėlė kartelę, gan aukštai. Dar turėsim šansą į Europos lygą. Be to, dar rugpjūčio 1 dar visko gali nutikti. Sėkmės Sūduvai!
Marčius33
8 7 07-25 12:18
Svarbiausia rodyti gerą žaidimą namuose, bent pasiekti pergalę ir Lietuva bus laiminga.
4 2 07-25 13:06
na esu toks arba-arba stiliaus zmogus tai nelabai tikiu kad Suduva 3 ivarcius atlos. bet va Europos Lygoj tikrai galima kandziotis. beje ar yra zinoma ka potencialiai galetume gaut iskritus is CL?