Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

V. Čeburinas: "Suprantame, kad atsakomosios rungtynės mums bus labai sunkios"


2019-08-23 00:22:34 Europos lyga FK Sūduva

Marijampolės "Sūduvai", norint sukurti Lietuvos futbolo istorija, kitą ketvirtadienį prireiks ne tik didelio noro, bet ir sėkmės.

Paskutiniajame UEFA Europos lygos atrankos etape kovojanti Lietuvos čempionė ketvirtadienį vakare priėmė Budapešto "Ferencvaros". Pirmoji akistata Marijampolėje baigėsi lygiosiomis 0:0.

"Sūduva" rungtynių pradžioje turėjo keletą pavojingų momentų, tačiau didžiąją rungtynių dalį turėjo gintis, nors ir varžovų atakos iki antrojo kėlinio vidurio nekėlė didelio pavojaus.

"Buvo įdomios rungtynės. Jautėme didelį spaudimą, tačiau turėjome sirgalių palaikymą ir norėjome jiems parodyti geras rungtynes. Pradžioje kontroliavome rungtynes, sukūrėme progų, bet jų neišnaudojome. Vėliau žaidimas išsilygino, o abi komandos nenorėjo rizikuoti", – lrytas.lt citavo "Sūduvos" trenerį Vladimirą Čeburiną.

Paklaustas apie sekančias rungtynes Vengrijoje, strategas pripažino, kad jų lauks tikras iššūkis: "Suprantame, kad kitos rungtynės mums bus labai sunkios, tačiau analizuosime rungtynes ir bandysime pasiekti savo tikslą."

"Sūduvos" ekipą Budapešte tenkintų ir lygiosios 1:1 arba didesniu rezultatu.

Straipsnio įvertinimas: 4 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (3)

3 31 08-23 00:49
Zinoma bus ziauriai sunku,bet jeigu pavyktu kokia gera kontra-ataka padaryt ir imust jau jiems reikia 2 tad tas 0-0 nera labai blogas rezultatas plius galejo ir blogiau baigtis tuos kelios varzovu pavojingos atakos,tad manau viskas tik i gera jei pavyks islaykit savaji zaidima
1 17 08-23 08:13
Siaip viskas yra ok. Bus sunku, bet ar gali buti kitaip ? Namie ivarcio nepraleido, dabar reik telktis ir neperdegt, zaist savo zaidima
0 4 08-23 16:10
Tikėjausi daugiau iš Suduvos puolime.. ir, bent 1 įvarčio...atidavėm Vengrams inciatyvą...net per daug..rezultatas neblogas 0:0 prie tokio žaidimo.. Trūksta greito puolėjo. Trūko kuriančių žaidėjo saugų linijoje..Golubicko nebuvimas jautėsi labai. Nesmūgiavo suduva..o tik laikėm frontą ginyboj..Vengrijoj laukia gikras pragaras..bet Suduva prie geros sėkmės..tikiu 1:1 sužaisim. Ir, eisim Švesti visi !!
1 5 08-23 11:43
Gal zinot chebra ar Galubickas gales zaist atsakomosiose? Labai pasijaute jo trukumas.
ChelseaFC FcukLoserpool
3 0 08-23 16:08
Vengrai mus ir ne viena ir ne du.. suduvai reikia 2 ivarciu isvykoje, kad pasiekt norima rezultata.. jei imus pirmi, gali ir antro tiketis.. bet jei vengrai, tai rezultats bus Kaip pries San Marino lentpjuvininkus