Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. Kompany dėl blauzdos traumos nežais bent mėnesį


Čempionų lygos susitikime su „Dynamo“ traumą patyręs „Manchester City“ gynėjas Vincentas Kompany be futbolo turės praleisti bent vieną mėnesį.

Kalbėdamas apie Kompany traumą „City“ treneris Manuelis Pellegrini buvo nusiteikęs optimistiškai ir tikėjosi, jog žaidėjas šį sezoną dar sugrįš į aikštę.

„Vincentas dar kartą patyrė blauzdos traumą. Tiesa, šį kartą jis susižeidė kitos kojos raumenį. Žiūrėsime, kaip jis gys – galbūt po mėnesio jis bus pasiruošęs rungtynėms. Manau, kad šį sezoną jis dar sugrįš į aikštę.“, - kalbėjo Pellegrini.

Tuo tarpu Belgijos rinktinės treneris Marcas Wilmotsas, kalbėdamas su Goal, turėjo šiek tiek pesimistiškesnių prognozių ir yra įsitikinęs, jog gynėjo sezonas jau baigtas: „Jis nežais nuo šešių iki aštuonių savaičių.“

Bet kuriuo atveju neabejojama, kad Kompany praleis Čempionų lygos ketvirtfinalio dvikovą prieš PSG, bei didžiąją dalį likusio „Premier“ lygos sezono.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

Su Kompany reikia atsargiai. Jo hamstringai šlaunyse ir gastrocnemiai blauzdoje ant tiek sudrožti per karjerą, kad jie tiesiog nebeatlaiko krūvių. Čia ir pasireiškia trenerio man managementas kaip jis sugeba žaidėją naudoti. Kompany nuo šiol turėtų žaisti tik kas antras rungtynes, nes tiesiog per dideli krūviai tiems pažeistiems raumenims ir nebeatlaiko. Aišku, būnant Pelegrinio vietoje irgi būtų sunku tik kas antras rungtynes leisti žaisti Kompany, nes optimalioje formoje Kompany yra geriausias gynėjas pasaulyje. Žaidimo skaitymas, decision makingas, fizinis pasirengimas, žaidimas galva, pozicijos užsiėmimas, technika, both feet, pasus kokius dalina iš gynybos širdies, viskas absoliučiai world-class. Vis dėlto, lieku prie nuomonės, kad prieš visokius Norvičus ir Sunderlandus galėtų Pelė ir patausot jį. Svarbu, kad pasveiktų ant ČL finalo LOL.