Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

V. van Dijkas: negalvoju apie "Auksinį kamuolį"


Čempionų lygos finale triumfavusios "Liverpool" gynėjas Virgilis Van Dijkas toliau išlieka itin realiu kandidatu triumfuoti "Auksinio kamuolio" rinkimuose.

Po lemiamų turnyro rungtynių kalbėjęs olandas kuklinosi ir kalbėjo apie "Barcelona" puolėją.

"Manau, jog Lionelis Messi yra geriausias pasaulio pasaulio žaidėjas ir jam turėtų atitekti "Auksinis kamuolys".

Taigi, apie šį apdovanojimą negalvoju. Aišku, jei aš jį laimėčiau, paimčiau šį prizą. Visgi, L.Messi jo vertas - jis yra pats geriausias, nesvarbu, žaidė finale ar ne", - sakė V.Van Dijkas, prakalbęs apie "Liverpool" ateitį.

"Mes turėtume išlikti alkani, o po finalo šiame sezone jau baigėme pasirodymą.

Liepą viskas prasidės nuo nulio, o kaip pamatėme šiemet, mes dar turime kur patobulėti.

Vėl reikės kovoti su "Man City", nes ši ekipa niekur nedings. Esame ambicingi ir trokštame pakartoti tokias naktis kelis kartus per metus", - minėjo olandas.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (12)

5 14 06-02 12:41
Messio sezonas fenomenalus buvo
9 11 06-02 12:44
Pezalai jus pezalai, ant tiek nenorit messiui duoti 6 kamuolio kad aplenktu cr kad ieskot beviltisku atmaskiu kam bile duot. Visos gynybos liaupsos vvd, nors visas kliurkas seme allisonas, is sonu nuostabiai taranavo jaunasis arnold su hendersonu. Vvd yra SVARBI gynybos detale, bet nera tas zmogus nuo kurio priklause visa liverpulio sekme, issipagiriokit
2 3 06-02 15:14
Zinau, skamba neitikimai, bet neduos to kamuolio Messiui, vien del to, kad kai ziures i istorijos metrascius, nebutu sakoma, jog Messi buvo geresnis uz Ronaldo, nes dabar yra surinke abu po 5 balionus. Ta pati sakiau pries Modriciui laimint baliona, nors Ronaldo buvo zymiai vertesnis ji gaut. Prie to pacio, tas Karaliaus Taures pralaimejimas labai pasitarnavo Messi nenaudai. Deciau pinigus uz Van Dijk, kad laimes baliona, bet reikes laukti iki pat gruodzio, o tada jau kofai bus nukrite smarkiai. Pries 2 savaites uz Van Dijk buvo 2.75, dabar jau tik 2
Vaidoshius
12 11 06-02 13:26
Kaip ir minėjo van Daikas (kaip ir visas futbolo pasaulis), kol Messi loš, jam priklauso visi šitie apmyžti reklamos konkursai. Tik desperatiški šiukšlių vemalai nebaigia juokinti svieto Messi jau 10 metų be konkurencijos dominuoja kas yra visiškas kosTmosas, dėl ko net Tapinaldo rąsto komandos draugai Messį vadina geriausiu istorijoje. Jau spėjom, kad prieš 2 sezonus Messi jau bus padusęs, bet vis dar dulkina visus iš eilės. van Daikas irgi blaiviai pakomentavo, turbūt prisiminė kaip Messį nuolatos dengdavo penkiese ir pasakė, kad nežino kai jį sustbadyti. Bet aišku šitas reklamos konkursas jau nuo 2013 metų katastrofos visiškai prarado savo prestižą bei vertę ir neturi absoliučiai nieko bendro su geriausiu žaidėju pasaulyje. Apie van Daiko pergalę nėra absoliučiai jokių minčių, vienas dalykas jis kas dieną Arrogantnaldo šiukšlės stilium neverkia, kad jis geriausias ir nori laimėti reklamos konkursą, kitas dalykas net Baranas laimėjęs ČL ir WC bei būdamas vienu svarbiausių žaidėjų abejose komandose gavo vos 7-tą vietą savireklamos kampanijų konkurse, nes absoliučiai savęs nereklamavo nei socialiniuose tinkluose, nei duodamas interviu Copa America 2019 neturi absoliučiai jokios reikšmės reklamos konkursui, jau išraižytos raidės yra ir visi tik laukia tos juodos dienos, kai Messi vardas bus suterštas su šitu apmyžtu nieko vertu reklamos konkursu.
Marčius33
4 3 06-02 12:30
Tikriausiai vienas iš svarbiausių ginklų Liverpoolio pusej šiame sezone, jeigu ne Ballonas tai bent jau top 3 mažiausiai.