Vengrija po 43 metų pertraukos žais Europos čempionate (VIDEO)

Sekmadienį vakare Budapešte įvyko atsakomosios 2016 metų Europos čempionato papildomo atrankos etapo rungtynės.

Vengrijos rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Norvegija. Vengrai dar kartą įrodė pranašumą prieš skandinavus ir po itin ilgos pertraukos pateko į Europos čempionatą.

Vengrijos komanda pirmajame susitikime šventė pergalę rezultatu 1-0, todėl prieš šį susitikimą turėjo vieno įvarčio pranašumą. Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 14-ąją minutę, kai varžovų vartininką nuginklavo pagrindinis komandos puolėjas Tamas Priskinas.

Norvegai daugiau laiko kontroliavo kamuolį, tačiau sėkmingiau už varžovus nežaidė. 83-ąją minutę vengrai jau įgijo dviejų įvarčių pranašumą, o 87-ąją klaidą ištaisęs Markusas Henriksenas jau nebegalėjo padėti norvegams.

Paskutinį kartą Vengrijos rinktinė Europos pirmenybėse žaidė 1972 metais. 2016 metų Senojo žemyno čempionatas vengrams bus trečias per visą šalies istoriją.

Vengrija 2 - 1 Norvegija

(Pirmas mačas: 1-0, galutinis rezultatas: 3-1)

14' [1 - 0] T. Priskin

83' [2 - 0] M. Henriksen (į savus vartus)

87' [2 - 1] M. Henriksen

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8100586" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>