"Vėtra" rezultatyviame mače nusileido "Kuban" © Eurofootball.lt
Turkijoje stovyklaujantys Vilniaus "Vėtros" futbolininkai šeštadienį žaidė pirmąsias draugiškas rungtynes iš ketverių numatytų išvykoje ir susitikime su Krasnodaro "Kuban" patyrė nesėkmę rezultatu 2-3.

"Vėtra" 2 - 3 "Kuban"
3' [1 - 0] Dejan Milosheski
45' [1 - 1] Robert Zebelyan
52' [2 - 1] Vitalis Stankevičius
59' [2 - 2] Ricardo
69' [2 - 3] Aleksandr Orekhov

"Vėtra": V.Žutautas (60' Romanenko), Budimir, Jankauskas, Sasnauskas, Sulejmanovič (70' Pedro), Raliukonis (60' Bobi Božinovski), Panka, Butrimavičius, Šernas (46' Lima), Milošeski; V.Stankevičius.

"Vėtra" puikiai pradėjo rungtynes ir jau 3 minutę išsiveržė į priekį. Dejanas Milošeskis tolimu baudos smūgiu iš 30 metrų atstumo pasiuntė kamuolį link vartų ir niekam iš baudos aikštelėje buvusių žaidėjų nelietus kamuolio jis atsidurė varžovų vartų tinkle.

Vilniečiai pirmavo beveik iki pirmo kėlinio pabaigos, tačiau prieš pat pertrauką "Kuban" vienuolikei pavyko rezultatą išlyginti - gavęs perdavimą iš krašto, įvartį galva įmušė "Kuban" puolėjas Robertas Zebelianas. Pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 1-1.

Antro kėlinio pradžioje "Vėtra" vėl įgijo persvarą. - tiksliu smūgiu iš 18 metrų atstumo, kamuolį į varžovų vartų kampą pasiuntė Vitalis Stankevičius.

Deja, persvaros vilniečiams nepavyko išlaikyti. Atakuodami "Vėtros" futbolininkai apmaudžiai praradokamuolį ir "Kuban" surengė labai greitą kontrataką, kurią tiksliu smūgiu užbaigė brazilas Ricardo. Netrukus "Kuban" ir išsiveržė į priekį. 62 minutę po kampinio, smūgiu galva pasižymėjo Aleksandras Orechovas.

Vilniečiai dar susitikimą baigė nepilnos sudėties – 70 minutę iš aikštės buvo pašalintas raudoną kortelę gavęs Nerijus Sasnauskas. "Vėtra" po atkaklios kovos pralaimėjo "Kuban" klubui rezultatu 2-3.

"Vėtros" treneris Aleksandras Tarchanovas liko patenkintas komandos žaidimu, tačiau ne rezultatu: "Pagal žaidimą tikrai nenusipelnėm pralaimėjimo. Turėjom žaidybinę persvarą – sukūrėm nemažai progų, ilgai kontroliavom kamuolį. Tačiau klaidos gynyboje lėmė mūsų pralaimėjimą. Kai kuriais momentais trūko disciplinos, negalima daryti tokių vaikiškų klaidų, kai prarastas kamuolys puolime kainuoja įvartį į mūsų vartus. Stipriausios sudėties žaidęs "Kuban" klubas tokių klaidų mums neatleido".