Visiškas dugnas: "Arsenal" namuose nusileido "Brighton" ekipai

Anglijos "Premier" lygoje ketvirtadienį vakare buvo sužaistos paskutinės dvejos 15-ojo turo rungtynės.

Devintą kartą iš eilės be pergalės liko Londono "Arsenal" komanda. "Kanonieriai" nusileido "Brighton" komandai, kuri iki šių rungtynių turėjo patyrusi tris nesėkmes iš eilės.

"Brighton" nuo pradžių kėlė problemas "Arsenal" gynyboje ir 36-ąją minutę įgijo pranašumą – standartinės situacijos metu pasižymėjo Adamas Websteris.

"Arsenal" nenuleido ginklų ir antrajame kėlinyje ėmėsi šturmo. Nuo pradžių varžovus spaudę "kanonieriai" 50-ąją minutę atstatė lygybę – po Mesuto Ozilo perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Alexandre'as Lacazette'as.

Londono ekipa po įvarčio tęsė dominavimą, tačiau kėlinio viduryje "Brighton" komandai pavyko pristabdyti šeimininkų puolimą ir galų gale juos užklupti greitoje atakoje. 80-ąją minutę "Emirates" stadioną į nokdauną pasiuntė Nealas Maupay'us.

"Arsenal" po šio smūgio nebeatsitiesė ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą savo aikštėje.

"Arsenal" po šios nesėkmės atsidūrė 10-oje turnyrinės lentelės pozicijoje. Juos nuo ketvirtos vietos jau skiria 10 taškų.

Kitose rungtynėse pergalę rezultatu 2:0 šventė "Newcastle United" komanda, išvykoje gana netikėtai paklupdžiusi "Sheffield United".

"Arsenal" 1 - 2 "Brighton"
36' [0 - 1] A. Webster
50' [1 - 1] A. Lacazette
80' [1 - 2] N. Maupay

"Sheffield Utd" 0 - 2 "Newcastle"
15' [0 - 1] A. Saint-Maximin
70' [0 - 2] J. Shelvey